Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Zavarna titeket, ha muszlim...

Zavarna titeket, ha muszlim nyerné a Londoni választásokat, miért igen, vagy miért nem?

Figyelt kérdés
2016. máj. 5. 19:35
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Szia 19-es, igyekszem minden kérdésedre válaszolni, viszont egyet leszögeznék (bocsi, mert így a hátuljáról fogom kezdeni inkább): mindenki olyan választ tud adni, amilyen hatások őt érik. Így ahogyan te látsz valamit itthon valakiről, én azt nem látom itt (pl. most az iszlámról), így értelemszerűen nem fogunk soha egyetértésre jutni sem veled, sem a kérdezővel. Én pont ezért az eszme cserét javaslom, ítélkezéstől mentesen, tehát semmi vitatkozás, meg szitokszó a későbbiekben sem fog tőlem elhangozni, remélem, másoktól sem :). Tehát, pont ezért az általad hipotetikusan megjelölt izraeli keresztény nő természetesen nem fogja ugyanazt a választ adni, mint te vagy én. Mert egyszerűen más hatások formálják a gondolkodását. A zsidó másik felet pedig csak azért hoztam fel, mert eszembe jutott hogy mennyit változott a világ. 60 éve még a zsidó felekezetű úriemberről született volna hasonló kérdés talán (itt behozható, persze, hogy a social media hogyan alakítja tudatalatt is a gondolkodást, de az már tényleg nem ide való).


A többi kérdésre rátérve. Az én országomban normális, betartható, európaihoz nagyon hasonló az öltözködés (itt is fontos megemlíteni, hogy amit az elvakult arab országokból nyugatra közvetítenek, hogy az Az Iszlám - Szaúd-Arábia és hasonló társai - az nem az. Az wahabizmus, és a vallási szövegek elferdítése olyan emberek érdekében, akik uralkodni akarnak másokon /az emberi természetet ismerve, ez azért nem olyan meglepő, hogyha az ember eszközt kap, akkor kiforgatva is akár, de uralkodni próbál vele, így születtek a nagy birodalmak :D). Szóval, hasonló az öltözködés, de (itt megint csak magamból tudok kiindulni, az engem ért hatásokból) de én otthon sem hordok sortokat, rövid pólókat és társait. Rekkenő hőségben is inkább a könnyű anyagú szoknyákat, és "lebegős" cuccokat preferálom. Abban sem lesz meleged, mégsem kell lányok fenékvonalait nézegetni bennük.


Éltem itt egyedül is, mindenféle gyám nélkül (ilyen is csak az előbb említett, elvakult országokban van), senki nem tekinti csököttnek a nőt, hogy ne tudna egyedül lakni, így erre semmi reakciót nem adnak. Normális itt is, hogy a gyerekek egyetemre mennek, és másik városba költöznek akár barátnőkkel, akár egyedül.


Európaiaknak fent tartott zárt rész nincsen (legalábbis voltam már pár tengerparton, de ilyennel még nem találkoztam sehol), én divat miatt preferálok jelenleg egy fehér, csipke mintás úszódresszt, amit a közepén mintával összefonódik. De vannak lányok bikiniben, vannak úszódresszben és igen vannak olyanok is, akik az ún. burkinit preferálják. Választás kérdése.


Remélem, minden kérdésedre választ sikerült adnom :) Azt továbbra is tartsuk észben (én is így teszek), hogy te a téged ért hatások miatt nem fogsz úgy gondolkozni erről soha, ahogy én, de én sem tudok soha úgy erről a vallásról, ahogyan ti.

További szép napot Nektek! :)

2016. máj. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Aranyos hogy próbálkozol, de úgyis lesznek itt olyanok, akik megmagyarázzak hogy a muszlimok miért rosszak, mondj bármit :/
2016. máj. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Azért a 2016-05-05 21:16-os mekkorát ütött te jó Isten, jól ki K.O.-zta a kérdezőt!:DDD ÓRIÁSI K.O.!!:DDD én még mindig szakadok! Kérdező, pont a te fajtádat utálják errefelé, mint a szrt, szégyellem komolyan, hogy magyar vagyok, mert te elmész egy másik országba és elvárod, hogy befogadjanak, de közben meg te vagy a kirekesztő! Rögtön európázik, mintha ő kimenne egy másik országba, nem lenne idegen...! Ki a francot érdekel errefelé, hogy te európai vagy vagy nem? Most őszintén! Gyere ide, adózzál, dolgozzál, barátkozzál, éld az életedet, és akkor lehetsz te akár busman is, azt is leszrják! Angol vagy?:DDD Mintha Anglia és Magyarország egy és ugyanaz az ország lenne UGYANAZZAL a történelemmel, kultúrával, NYELVVEL. Na persze!


Tipikus eastern-european trash vagy te, nem több!

2018. jan. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Magadfajták idejönnek "hóvarjúzni", 2 szót se tudnak, makognak össze-vissza, ez aztán, igazán sikeres integráció! Tedd össze a két kezed, hogy Anglia liberális, mert ha olyan politikát folytatna, mint amilyet a magyar kormány, első kézből bszná vissza ezeket mocskokat + még jó nagyot beszólna, hogy mit is akarnak itt ezek...nem kötelező idejönni, senki nem hívta őket ide!
2018. jan. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Hindu lett :D
2022. nov. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!