Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Azok az UFO-k, amik berepülnek...

Azok az UFO-k, amik berepülnek az európai légtérbe nincsenek tisztában azzal, hogy megsértik az ENSZ/NATO alaptörvényét?

Figyelt kérdés

Mindenféle infó kering róluk, hogy káderezik a lakosságot, meg sokkal fejlettebbek mint a földi civilizációk.

Csak azt nem értem, hogy alap földi jogokkal és kötelességekkel nincsenek tisztában, mint pl Ensz alapjogok, nato katonai rendelkezések.

Amikor pár éve Berlin felett megjelent egy, és le kellett zárni az egész repteret, meg repülési tilalmat vezettek be, akkor a földi hadseregek, miért nem kommunikáltak velük, hogy veszélyeztetik a légi közlekedést?

Ez az eset még az esti híradókban is benne volt, de ez csak egy a sok közül, rengeteget nem is hoznak nyilvánosságra.



2016. máj. 7. 11:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy történt már ilyen, vagy sem, de szerintem pont leszarják, hogy mit gondolnak az emberek.


A briteket se zavarta, hogy megsértik az indián törvényeket, amikor gyarmatosították Amerikát.

2016. máj. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%
Eltévesztetted a házszámot kérdező, a humor rovat nem itt van.
2016. máj. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

kérdező

Dobj már egy linket ezekről a "hírekről".

Mert én egyikről sem hallottam soha.


Egyébként meg tökre félreérted a dolgokat.

az UFO-Uninddentified Flying Object (magyarul azonosítatlan repülő tárgy) NEM azonos a földönkívüliekkel.

Például ha én feldobok egy labdát amit érzékel a radar akkor az egy UFO mivel a radarkezelőknek fogalmuk sincs mi lehet az. Egyébként a berlini repülőtéri eset pont ilyen volt. Valami megjelent a radaron de nem tudták mi az. De ez nem jelenti azt, hogy ez most valami földön kívűli dolog lett volna. A vizsgálatot végzők azt mondták valószínűleg egy drón repült a reptér légterébe.

2016. máj. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Azért az egy kicsit komolyabb volt, mint hogy te valamit feldobsz a levegőbe.

A magyar csatornák is este mondták be a hírekben, emlékszem amikor az rtl híradóban is bemondták.

Amúgy ott a gugli, rátudsz keresni.

2016. máj. 7. 13:24
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az Ufók is olyanok akár a migránsok átgázolnak tökön kukoricán. Szerintem még szemetelnek is.
2016. máj. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát, ha a gabonaköröket ők csinálták, akkor tényleg mezőgazdasági károkat okoznak.
2016. máj. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!