Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Másnak is feltűnt, hogy a...

Másnak is feltűnt, hogy a migránspártiak sokkal agresszívabbak, mint az ellenzők?

Figyelt kérdés

[link]


Ez a legfrissebb, megint alkottak.


De, számtalanszor megmutatták, hogy éppen olyan agresszívak, mint akiket beakarnak engedni.Azok is megmutatták Röszkénél, Macedóniában, mit is tudnak.


Migrációt ellenző, békésnek induló demonstrációkor is, ők az agresszívak.


De, a való életben is azok.

Van, egy csoporttársam, aki nagyon migránspárti (Budapestről került ide, eléggé elvan tévedve a srác), ő még kiabálni is szokott, így ad hangot, egyet nem értésének.Komoly nárcisztikus hajlami vannak.



#migráció #mingánsbzik
2016. máj. 8. 15:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
4%
Persze. Itt az oldalon is a migránspártiak töröltetik ki mindig a kérdéseket, nem pedig az ellenzők.
2016. máj. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
12%

Egyre kevesebben vannak, muszáj radikalizálódni.

A facebookon is egyre több/gyakoribb az ehhez kapcsolódó hirdetés (pl. Amnesty International).

2016. máj. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
83%

"Itt az oldalon is a migránspártiak töröltetik ki mindig a kérdéseket, nem pedig az ellenzők."


Vagy mindkét oldal törölteti, de csak a egyértelműen rasszista kérdéseket törlik, mivel azok a szabályellenesek.

2016. máj. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
13%

# 3


Ez hazugság. Többször írtam én is nem rasszista és alpári hangnemű válaszokat, de több mint 20-szor kitöröltették.


Míg a liberálisoknak (mint pl tetro) akik csak szétbarmolják a kérdést OFFolnak és felesleges vitákba mennek vagyis egyértelműen megszegik a szabályzatot sosem törlődnek le a válaszaik...

2016. máj. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy semmi sem rasszista, amit te nem gondolsz annak


Én is szoktam offolni, most is azt csinálom, de szerintem nem felesleges ilyen vitákba belemenni.


És hogy ne csak offoljak, nem, nem tűnt fel hogy a menekültpártiak agresszívebbek.

2016. máj. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Szerintem ugyanannyira megvan mindkét oldalon az agresszív tábor. Csak a támogatóknál jobban feltűnik, mert tőlük nem ezt várod.
2016. máj. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
53%

Nem ritka, sőt kimondottan gyakori hogy valaki az agresszív és offenzív viselkedést humanitárius okokra hivatkozva alkalmazza.


-Ugyanez a kategória például a jogvédők esete.

-Nem egy háború indult "színtiszta humanitárius" okokból.

-A különböző genderista mozgalmakra dettó ugyanez jellemző.

-Úgy általában sokan akik toleranciát hirdetnek valamiért úgy viselkednek, hogy toleráld a felháborító dolgait, de ami neki nem tetszik, azt nem tolerálja és ráfogja, hogy azért nem, mert a "nem toleráns dolgokat nem szabad tolerálni".

-Ugyanez igaz, a nagy esélyegyenlőséget hirdető csoportokra, emberekre.


Ezek az emberek nem ritkán bűnözőket védenek, főleg a jogvédők közül a legtöbben. Célszerű negatív személyekként kezelni az ilyeneket.

2016. máj. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Az az agresszív, aki pl. népirtást támogat csöndesen, vagy az aki ezt rendkívül felháborítónak tartja, és esetleg nem teljes lelki békével beszél a Hitlert megszégyenítő felvetésekről? Ha a migránsellenes oldal nem lenne ilyen elképesztően szélsőséges, akkor sokkal kisebb felháborodást váltana ki a másik oldalból, és nem lennének ilyen problémák.

Tudom, tudom, itt mindenki ártatlan kis bárány, és semmiféle népirtásról nem beszéltek soha. Azok a gonosz ikertestvéreitek...

2016. máj. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

# 8


A népirtásokról azok a vahabita terroristák beszélnek melyeket a migránspártiak annyira védenek...

2016. máj. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
91%

Tudom, teljesen igazad van! Soha nem hallottam még olyasmit, hogy pusztítsuk ki atombombával a Közel-Keletet, deportáljunk vagy öljünk meg minden európai muszlimot, öljünk meg mindenkit aki át akarja lépni a határt, lőjük a tengerbe azokat akik csónakkal próbálnak Európába jutni, stb. stb. stb. stb.

Ellenben minden nap hallom a vahhábizmust védelmező liberálisokat! Tele van velük a... hát a fejed, mert a valóságban nem nagyon van ilyesmi.

2016. máj. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!