Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Csak én látom úgy, hogy az...

Csak én látom úgy, hogy az iszlamizáció nagyon nagy baj van Európában?

Figyelt kérdés

Európa iszlamizálódik, egyre több a migráns, a mecset és a muszlimok által elkövetett erőszak, ráadásul a muszlimok kontrollálatlan sokasodása miatt többségbe kerülhetnek több Nyugat-Európai országban, sőt szinte biztos ha a trendek (bevándorlás, népesedés) nem változnak.


Bővebben: https://www.youtube.com/watch?v=qZ-QX8LuKHA


2016. máj. 31. 22:34
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
42%
Így van szerintem is. Már mindenhol iszlámok vannak, komolyan mondom nem hiszem el. Hát kéremszépen hogy is van ez?
2016. máj. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
53%
Teljesen fel vagyok háborodva.
2016. máj. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
60%
500 milliós Európa kevesebb mint 5%-a muszlim. Akkor mi a gond? Ha ennyitől összeomlik Európa, akkor meg is érdemeljük,sajnos.
2016. máj. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 tetro ***** válasza:
41%

"Csak én látom úgy, hogy az iszlamizáció nagyon nagy baj van Európában?"


Csak én látom úgy, hogy a kérdés nyelvtanilag teljesen helytelen, és így értelmezhetetlen?

Na jó, valaki mondja meg, hogy a második tagmondatnak mi az alanya és az állítmánya :D

2016. máj. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
46%

#3


Na de hát abból az 5%-ból 50 éven belül 50% lesz!!!

50 évig pedig semmi nem történik! Hát nem érted?

2016. máj. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
46%

Hosszú távon baj lesz. A mostani európai vezetők azt gondolják, hogy a fogyasztói társadalom majd "szekularizálja" őket - holott az a tapasztalat, hogy leginkább egymás társaságát keresik, és sok harmadgenerációs(!) bevándorlót hetek alatt iszlám harcossá lehet fanatizálni.


Nem tudom elképzelni, hogyan fogják feladni a mai bevándorló muszlimok a vallásukat, vagy az ő leszármazottaik. Egy hithű muzulmánnak a vallás nem "csak" egy világnézet, hanem egy teljes viselkedési kódex, ami alapján megszervezi az életét. Ez számos ponton ütközik az európai normákkal.

2016. máj. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 tetro ***** válasza:
31%

22.53

"Na de hát abból az 5%-ból 50 éven belül 50% lesz!!!"

És ez hogyan fog történni? Ennyit szülnek?

2016. máj. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
63%

Európa 5%-a muszlim.

Ez 25 millió embert jelent.

Ebből 20 millió normális, 5 millió radikálisunk van. Ebből kb 1-2 millió az aki hajlamos az erőszakra is az iszlám nevében vagy ilyen szervezeteket támogathat. Egy 500 milliós népességről beszélünk.

Szóval megbocsáss de ez 100% bullshit.


A nemi erőszakról annyit, hogy nagyobb az esélye annak, hogy kimész az utcára és elüt az autó, minthogy megerőszakoljanak.


Egyébként nekem is unszimpatikus az egész muszlim kultúra, de személyesen ismerek jó pár teljesen normális muszlimot akik már integrálódtak az európai társadalomba, és már szekularizálódtak.

Nem kell minden hülyeséget elhinni, meg túldramatizálni a dolgokat.

Főleg, hogy legtöbbször az ilyen dolgokkal szokták elterelni a nép figyelmét az aktuális problémákról. Pl a királyi TV már lassan 3-dik hónapja másról sem szól mint a migránsokról, holott minket ez már alig érint. De fent kell tartani a látszatot meg a témát, mert ez a téma sokkal jobb az aktuális kormánynak mint mondjuk Mészáros Lőrinc meggazdagodásáról beszélni.

2016. máj. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
51%

#7


Hát persze! Meg ha nem, akkor a Soros György parancsba adja nekik a hárppal az elméjüknek!

2016. máj. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
76%

"Na de hát abból az 5%-ból 50 éven belül 50% lesz!!! "


Dehogy lesz. Eleve képtelenség. A muszlim nő is csak 1 alkalommal szülnek 1 évben, többször nem tudnak.


Ez a túlszaporodnak minket, meg X éven belül megfordul az arány, csak egyszerű ijesztgetés, félelemkeltés, semmi több. Ahhoz hogy muszlim többség legyen, ahhoz több száz év kellene. De a világ amúgy sem állandó.

2016. máj. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!