Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Csak én látom úgy, hogy az...

Csak én látom úgy, hogy az iszlamizáció nagyon nagy baj van Európában?

Figyelt kérdés

Európa iszlamizálódik, egyre több a migráns, a mecset és a muszlimok által elkövetett erőszak, ráadásul a muszlimok kontrollálatlan sokasodása miatt többségbe kerülhetnek több Nyugat-Európai országban, sőt szinte biztos ha a trendek (bevándorlás, népesedés) nem változnak.


Bővebben: https://www.youtube.com/watch?v=qZ-QX8LuKHA


2016. máj. 31. 22:34
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
20%
Közben meg a pénzre mennek rá a migránsok,mert tudják h Ausztriában, Németországban jókora összeget kapnak
2016. jún. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
85%

Hogy honnan veszem?

Józan ész.

A ma élő emberek nagy csekély része vallásos.Ahogy fejlődik a világ az emberek felvilágosodmak,és nem mesékben fognak hinni,hanem a tudományban...

2016. jún. 1. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
42%

"Ebből kb 1-2 millió az aki hajlamos az erőszakra is az iszlám nevében"


Ennyi, erről van szó. Ha 1 - 2 millió képes erőszakra, akkor az iszonyú sok még az 500 milliós Európában is.


Már egy tucat fegyveres merénylő hatalmas gondokat tud okozni, láttuk.


Ha csak pár ezer fegyvert fogna már akkor nagyon nagy bajban lennénk.

2016. jún. 1. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
58%

#11


Azt esetleg elmagyaráznád, hogy a robbantgatásokból hogy következik egyenesen az, hogy 50 éven belül mindenképpen ők lesznek többségben?

2016. jún. 1. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
13%
22: tudomány és vallás nem zárja ki egymást. Ha értesz a tudományokhoz, ezt tudnod kéne.
2016. jún. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%

"A ma élő emberek nagy csekély része vallásos.Ahogy fejlődik a világ az emberek felvilágosodmak"


A közel-keleti és afrikai emberek nem csekély része vallásos, hanem döntő hányada. Mégpedig elég mélyen.

A világ nem magától fejlődik, hanem az emberek fejlesztik. Ha viszont valaki a vallását helyezi előtérbe, akkor megnézheted, mennyire fog felvilágosulni a társadalom. Hogy a jelenlegi tendencia alapján az arab félszigeten nem fog kihalni a vallás 100, de 300 éven beül sem, arra most mérget veszek.

2016. jún. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
0%
Nem annyira a muszlimok a baj, mint inkább az, hogy a kultúránkat nem tisztelőket nem rugják kifelé azonnal páros lábbal, és ez általános. A legutóbbi kölni támadások után, ki hallott olyat, hogy X embert azonnali hatállyal kíméletlenül kitoloncoltak Európából? Már a csak a példa statuálás miatt is nagy csinnadrattával ezt kellett volna tenni. Na itt a baj, én libsi vagyok, de amikor semmi fellépés az ilyen esetekben én is háborgok és így fordítják a jó embereket is a rasszizmus/antiszemitizmus felé.
2016. jún. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
42%

Jaj, de boldog lennék, ha az néhány muszlim menekült lenne a legnagyobb bajunk.


Én Európa jobbratolódásától félek, mert százszor inkább élnék szép mecsetek között (Isztambulban volt alkalmam rá), mint szögesdróttal és őrtornyokkal körülvéve.

2016. jún. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
52%

"mert százszor inkább élnék szép mecsetek között (Isztambulban volt alkalmam rá), mint szögesdróttal és őrtornyokkal körülvéve."


És akkor ne gondolkodjunk fekete és fehérben. Szép mecsetek Isztambulban(az iszlám kultúra legliberálisabb városában, ahol rövid gatyában is járhatsz az utcán)

vs. szögesdrótok és őrtornyok.


Tényleg, a török határon nincs őrtorony? Majd legközelebb jobban nézd meg - ha közúton mennél.

2016. jún. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
41%

"Én Európa jobbratolódásától félek, mert százszor inkább élnék szép mecsetek között (Isztambulban volt alkalmam rá), mint szögesdróttal és őrtornyokkal körülvéve."


Pakold a cuccaid és indulj, ezekhez a szép, békés mecsetek köré.

2016. jún. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!