Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az eu miért egyezkedik a...

Az eu miért egyezkedik a törökökkel?

Figyelt kérdés

Nem látják milyen készínű gerinctelen banda?

Először a 3.5 milliárd sem elég nekik, követelnek 6-ot, plusz ezt-azt.

Aztán majd a 6 sem lesz elég. A végén meg majd ha ott a pénz, úgyis azt csinálnak amit akarnak.


A gerinctelenségükről szól az is hogy nem tudtak kiállni hogy "igen, a tudatunk tele volt, és példát akrtunk statuálni, és lelőttük az orosz gépet." Inkább csak hümmögtek, meg hülyeségeteket mondtak, hogy a 30, másodperc légtérben tartózkodás alatt fel tudtak készülni és még saját erület felett lőtték le.



2016. jún. 2. 13:08
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

És ugye az a megoldás hogy felveszem a pénz majd visszatáncolok?


Én tudom mit csinálnék, és nem ezt. Kiszámolnám hogy mennyi a költsége egy embernek, és az infrastruktúrának és ennyi. Ha nem tetszik nincs üzlet. Egyszeri összeg az infrastruktúra építésére, rendszeres támogatás meg az eltartottak számától függően.

De nem így hogy most 6 milliárd, meg vízummenteség, aztán zárják be az újságírók aki a "Ziegenfickert" írta Erdoganra, majd aztán még 6 milliárd, aztán lassan majd eljutunk hogy tiltsák be a karácsont meg a Merkel hordjon burkát, ha Erdoganhoz megy tárgyalni....

Szerintem eljutunk oda.

2016. jún. 2. 22:51
 12/27 A kérdező kommentje:
Na jó burkát nem de kendőt igen.
2016. jún. 2. 22:51
 13/27 anonim ***** válasza:

"De nem így hogy most 6 milliárd, meg vízummenteség, aztán zárják be az újságírók aki a "Ziegenfickert" írta Erdoganra, majd aztán még 6 milliárd, aztán lassan majd eljutunk hogy tiltsák be a karácsont meg a Merkel hordjon burkát, ha Erdoganhoz megy tárgyalni.... "



Hol tiltsák be a karácsonyt? :) Kicsit élénk a fantáziád:) Egyébként meg az EU táncolt vissza mert vizummentességet igért de ugy néz ki mégsem akarja megadni.

2016. jún. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

Lehet élénk, de az csak nem baj.:)


Egyébként EU szkeprikus vagyok, de még török szkeptikusabb.

2016. jún. 3. 14:06
 15/27 anonim ***** válasza:

Ha rajtam múlna, akkor az észak-afrikai kikötőkben lévő összes nem EU-s hajót kilövetném a légierővel. Minden bárkát, minden ladikot, bármit, amit úszni tud.


Ezután nem tudnának tovább hajóval jönni. A Földközi-tengeren hajókázó menekülteket pedig visszaküldeném Afrikába, nincs aki megakadályozza, hogy ott kitegyük őket.


A határzár pedig működhetne, ha végre fegyverekkel és lőhetnének a katonák az emberekre. A török határon szerencsére már többször is lelőttek menekülteket, így megmutatták, hogy attól, mert "menekült" alias gazdasági bevándorló vagy, attól még be kell tartanod a törvényeket és ki kell várnod a sorodat.

Ha végre az EU határain is eldördülnének legalább figyelmeztető lövések, akkor talán meggondolnák magukat, ha nem is mindenki, de sokan.

2016. jún. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
15-ös még jó hogy nem hozzád hasonló elmebetegek vannak döntéshozó helyzetben. Pontosabban volt ilyen, a náci Németországban és láttuk mi lett a vége. Nőket, gyerekeket lőnél halomra?
2016. jún. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

" Nőket, gyerekeket lőnél halomra?"


Ha kiválogatná, és őket nem bántaná, akkor mit saccolsz mennyi %-ot lövetne ki? 80%?

2016. jún. 4. 14:55
 18/27 anonim ***** válasza:

"Ha kiválogatná, és őket nem bántaná, akkor mit saccolsz mennyi %-ot lövetne ki? 80%"


Legalább a fele nő és gyerek de még ha 80 % lenne ők megérdemlik az agyonlövést?

2016. jún. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

"Legalább a fele nő és gyerek de még ha 80 % lenne ők megérdemlik az agyonlövést?"


Bár statisztikát nem láttam, de a többségük fiatal férfi. Természetesen nem érdemlik meg, de szerinted rendben van az amit csinálnak? Van egy kolegám aki mindig mondja hogy nem bűnözők. Biztos sok rendes van, de szerinted nem bűnöző aki illetéktelenül próbál beszökni?

Szerinted ki a rendes, aki csönget az ajtódon, vagy aki bemászik a kerítéseden hátul? Egyébként pl. szerbiából ki elől menekülnek amikor a holt tiszán beszöknek? Ma olvastam hogy ez a legújabb.

És visszatérve a hátulról bemászó alakra. Neki valószínű inkább a javaid kellenek, amiért te megdolgoztál, ő meg szépen elvinné. nekem az a véleményem hogy ugyanez nagyban.

2016. jún. 4. 18:08
 20/27 anonim ***** válasza:
39%
Nálad valami tényleg nincs rendben kérdező. Ha neked menekülnöd kellene melyik országot választanád? Egy balkáni országot vagy Németországot? Csak egy féleszű gondolja azt hogy a menekültek bűnözők.
2016. jún. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!