Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A 2014-ben egy oroszok elleni...

A 2014-ben egy oroszok elleni NATO atomtámadást hiúsított meg A szlovák katonai titkosszolgálat?

Figyelt kérdés

Előre szólok, nem ismerem az előzményeket. Most olvasom a cikket. Meglepően olvasom, hogy a NATO és az USA meglepetésszerü atomcsapást mérjenek 2014 júniusában Oroszországra.


Az ellentámadást is megakadályozták volna, ugyanis a NATO itt, Közép-Európa felett gyakorlatozta be, hogyan lehet "elektronikus támadást" indítani az orosz radarrendszerek ellen az atomtámadással egyidöben.


Engem egy adófizető átlagembert, megrémít az, hogy gyakorlatilag szinte minden évtizedben van egy véletlen, ami egy hajszállal választja el az emberiséget az atomháborútól, miközben én otthon kakaózgatok és nézem a barátok köztet, az atombombáról is csak a Stevan Segal filmekből tudok. Valóban ennyire drámai a helyzet ? Borotvaélen táncolunk ? Mennyi ilyen lesz még 10 évenként akad egy.két ilyen?


Az atombomba felfedezésétől, ami alig volt 70 éve már 10 ilyen eset vol legalább : [link]


Legutóbbi szlovák meghiúsítás : [link]


Valóban ennyire drámai a helyzet ? Borotvaélen táncolunk ? Mennyi ilyen lesz még 10 évenként akad egy.két ilyen?



2016. jún. 3. 15:07
 1/10 anonim ***** válasza:
89%

A linkelt blog menüpontjai:


"Blog föoldala

Világválság

Háttérhatalom

Rothschildek

Sátánizmus

Titkos társaságok

Antigravitáció

Egyéb"


Kell ennél többet mondani? :DDDDDDDDD

2016. jún. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Szerintem igen. Az, hogy valahol először olvasok róla, csak azt bizonyítja, mely véleményű emberek szereznek tudomást először róla.


Igazából a kérdésről szeretnék olvasni, bocsi, ha nem vagyok kíváncsi a többire

2016. jún. 3. 15:15
 3/10 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem az antigravitációról szóló cikkek alatt találsz még infót róla :DDD
2016. jún. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A honvédelmes cikk elég jó.

Kivéve az utolsó Észak Koreás részt. Ha Észak Korea atomfegyvert vetne be akkor nem törne ki semmilyen világháború, hanem fél óra múlva Phenjan helyén egy füstölgő bombatölcsér lenne, és ezzel le is volna rendezve a dolog.


A szlovák meghiúsítás szerintem 100% kamu.

Senkinek nem érdeke egy háború Oroszországgal, pláne úgy nem, hogy nekik is vannak atomfegyvereik, szóval egyik fél sem élné túl a háborút.

De egyébként is ha valóban lett volna ilyen terv szerinted tényleg a szlovákok orrára kötötték volna?

Pont szlovákiának szóltak volna, hogy "helló na akkor holnap atomháború"?

Na meg a szlovák titkosszolgálat aztán biztos hozzáfér egy készülő atomtámadás részleteihez......


Egyébként szerintem ne olyan oldalról szerezz híreket, ahol az "antigravitáció" val meg a sátánizmussal foglalkoznak.

2016. jún. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%

Úgy néz ki ezért rúgták ki Szaniszlót. Ugyanazt a hülyeséget már ingyen megkapják a neten az emberek.


A honvédelmes cikk eléggé torzít, mintha minden egyes ilyen eset az amcsik hibájából történt volna majdnem (ez azért nem pontos, balfszkodtak eleget a ruszkik is), de ez a pokolravelunk... jézusom. Akkora kamu, mint ide lacháza, hogy lehet ezt komolyan venni? :-\

2016. jún. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%

Kár hogy a Halott kezet (egy automatikus nukleáris válaszcsapást indító számítógépes program) sem a megelőző csapás, sem az elektronikus támadás nem zavarja abban, hogy bármiféle emberi beavatkozás nélkül az összes orosz atomrobbanófejet előre meghatározott (tehát nem kell hozzá radar mert már meg van adva mi hova megy) célpontokra lője ki és vezesse rá(vagy előre megadott koordinátákkal, vagy műholdakkal).


Meg ezzel a 2014-es megelőző atomcsapással van még két gond.


Az első. Ha az orosz nukleáris tengeralattjáró erőknek sugárzott támadási parancs rádiójele megszűnik huzamosabb időre és nem kapnak választ, akkor indul a Bulava orkán.


A második. Még ha megelőző csapást is mérnek, akkor egyrészt a Halott kéz totális atomháborút indít, másrészt az orosz fegyveres erők, azért működőképesek maradnak. Azaz elkezdik kilövöldözgetni azokat a rakétavédelmi rendszereket, amelyek esetleg beleköphetnének a levesbe.


De ami a legfontosabb, hogy szerintem az amerikaiak nukleáris csapásmérési terveit nem osztja meg senkivel, a szlovákokkal meg pláne nem. Tehát a szlovák katonai titkosszolgálat milyen dokumentumot adott át az oroszoknak? A cikk azt feltételezi, hogy az amcsik beavatták a szlovákokat. Miért tették volna? Miért pont őket? Miért nem egy másik nukleáris fegyverrel felszerelt NATO tagállamot. Holott az sokkal logikusabb lépés.


Ha nem avatták be őket, akkor ha a szlovák katonák képesek voltak ezt lekémkedni, a szlovákoknál sokkal jobb oroszok is egészen biztosan meg tették volna, azaz nem lett volna szükség a szlovákok közbenjárására, mivel az oroszok azért jobban kémkednek a szlovákoknál.


Nagyon sok sebből vérzik ez a dolog. Ezt el ne higgyed kérdező. Ez ugyanolyan, mint most hogy az ukránok elkaptak valami franciát aki bevallotta, hogy fegyvereket akart nyugatra csempészni hogy szétlője az EB-t. Csakhogy furgonnal akarta, 1300 km-et vezetve egy háborúzó országban ahol kb 30 kilométerenként ellenőrzőpontok vannak, nem beszélve a határvédelemről.


És ami a megfontoltabb ebben a dologban. Tegyük fel hogy ez a rengeteg baromság erről a szlovák meghiúsításról igaz, akkor te nem tudnál róla, ugyanis nemhogy 7 de 17 pecsétes titok lenne, ami számunkra, egyszerű földi halandók számára nem megismerhető.

2016. jún. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Az egészet amit itt leírtak inkább hagyjuk....

Szóval a NATO tag Szlovák titkosszolgálat a saját szövetsége ellen dolgozik..... Persze ez logikus.

2016. jún. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szlovakiaban elek, olvasom a kulonfele szlovak es cseh alternativ oldalakat, de errol most hallottam eloszor, itt a GYK-en.
2016. jún. 8. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
29%
Szlovákiának van titkosszolgálata? nehezen hiszem... még ha van is nem lehet nagy durrantás.
2016. jún. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
33%

#9

A kérdés elég nagy ökörség.

Ettől függetlenül a szlovák titkosszolgálat Magyarországon a 90-es években elég aktív volt és sokat robbantgatott. Plusz egyszer elrabolták egy Szlovák Közt. eln. fiát.

2017. dec. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!