Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Akik nem hisznek a háttérhatal...

Akik nem hisznek a háttérhatalom (Illuminati) létezésében, azok szerint minden véletlenszerűen történik a világban?

Figyelt kérdés
Egyre több jel utal arra, hogy a jelentősebb események a világban, szervezetten, előre megtervezetten történnek, ám ezt sokan tagadják, pedig egyértelmű bizonyítékok is fellelhetők már arról, hogy a világot egy háttérben működő szervezet irányítja. Az offshore fogalma is a háttérhatalomtól ered, ők hozták létre a két legnagyobb offshore államot Svájcot és Panamát is. Akit részletesebben érdekel ez a téma, annak ajánlom ezt a videót: https://www.youtube.com/watch?v=mou8DJSK1zM

2016. jún. 3. 18:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%

Persze. Ott ülnek valakik egy szobàban ès kitalàlnak mindent előre csak azèrt hogy a magyar proli ne èlje jól.


Elmentek ti a pi*àba ezekkel a sza*okkal. Tanulj, fejlődj, làss vilàgot, ne ilyenekkel foglalkozz. Ha csak hülyesègekkel foglalkozol, soha nem jutsz előre es nyomorult maradsz, de nem a hàtter miatt, hanem magad miatt. Az èleted te alakítod.

2016. jún. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
#1-es. Én is sokáig nem hittem ebben nyugi, de sok év információ gyűjtés és elmélyedt kutatómunka után, ma már az az álláspontom, hogy ez egy létező dolog és sok évtizedes, évszázados múltra tekint vissza. Persze lehet becsukott szemmel is élni, lehet, hogy az is a célravezetőbb, mivel olyannal foglalkozni, amihez nincs egyáltalán semmilyen kompetenciánk, valóban felesleges energia pazarlásnak tűnhet, de ettől még szerintem a sokak által preferált struccpolitika sem az ideális hozzáállás. Te nem hiszel benne, nincs ezzel semmi gond, de neked sincs semmi észérved, amivel cáfolni tudod, maradjunk ennyiben. Az hogy hülyeség mert CSAK, az nem számít érvelésnek...
2016. jún. 3. 18:53
 3/13 anonim ***** válasza:
6%
nem ilyen egszerű a helyzet kérdező ! Sokan tudják, hogy valahogy így van, de igazából nemmerik felvállalni, mert olyan szinten kimosták a médián át az agyat, hogy már a közösség cenzúrázza az egyént. Nem is kell már nekik figyelni rátok. Megteszitek ezt egymásnak https://www.youtube.com/watch?v=v9fMw5EkRTc
2016. jún. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%

# 2/3 Időpont ma 18:53


"de sok év információ gyűjtés és elmélyedt kutatómunka után"


Azaz megnéztél 3 youtube videót, meg két világpanorámát?

2016. jún. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%

Ezt már sokan megkérdezték.


Egy példával illusztrálnám miért nem működne.

Van a kereskedelmi világszervezet 162 taggal. És működés illetve döntésképtelen, mert a tagok érdekei nem egyeznek.


Na most egy "háttérhatalom" több ezer vagy tízezer taggal teljesen döntés illetve működésképtelen lenne. Gondolj bele: Raiffeisen és Uni-Credit. Egymás vetélytársai.

Soros György és Paul Singer. Apple és Windows, Clinton és Sanders.

Hogyan lennél képes egy több 10 ezer tagból álló szervezetet irányítani? Pláne ha ilyen magas tétekről lenne szó?

Képtelenség.

2016. jún. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%

"mert olyan szinten kimosták a médián át az agyat"

Ez a kedvencem, mikor arról beszélnek, hogy a média átmosta az agyunkat és erről mivel akarnak meggyőzni???? Azzal, hogy belinkelnek egy másik média forrást.

2016. jún. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
94%

"Egyre több jel utal, egyértelmű bizonyítékok, sok év információ gyűjtés és elmélyedt kutatómunka" - Az a baj ezek közül egyik sem forrás. Ha valaki azt mondja az sem forrás önmagában, akkor sem, ha ezt felveszi és feltölti youtubera. Az alapkoncepcióját nem értettem soha ennek a konteónak, hogy van egy csoport, akik a háttérből irányítanak mindent, és ők okozzák a háborúkat meg válságokat meg éhinségeket meg mit tudom én mit. Eddig tiszta.

1) Miért maradnak háttérben? Ha övék az egész világ, milyen hátrányuk származna abból, ha tudnák kik ők?

2) Miért vannak háborúk? Ha mindkét fél mögött ők állnak, csak a saját embereiket és nyersanyagaikat pazarolják a lehető legértelmetlenebb módon, és ebből semmi nem térül meg.

3) Miért van több különböző valuta, mértékegységrendszer, törvények stb. Miért nem egységesítenek mindent, ezzel megkönnyítve a saját dolgukat?

4) Ez a háttérhatalom miért akar rosszat nekünk, ha ők uralnak minket?


Vegyük példának Magyarországot.

1) Szintén egy csoport irányítja (kormánynak hívjuk), tudjuk kik a tagjai, hol dolgoznak, hol laknak, mégsem omlott össze az állam.

2)A Dunántúl nem háborúzik az Alfölddel, és amíg ugyanahhoz az országhoz tartoznak, nem is fognak.

3) Egységes valuta, mértékegységrendszer, törvények stb.

4) Tudom, hogy már-már muszáj utálni az épp hatalmon lévőt, de biztosítanak úthálózatot, egészségügyet, oktatást, infrastruktúrát (úgy ahogy), és nem azon törik a fejüket, hogyan szúrjanak ki Kovács Józsi téglagyári munkással.


Ha valóban lenne ilyen, valószínűleg egyszerűen létrejönne egy "világkormány", ami minden állam fölött diszponálna, amivel szinte az összes fegyveres-gazdasági-politikai konfliktust fel tudná számolni. De persze, elképzelhető, hogy nagyhatalmú gonosz emberek arra rejszolnak, hogy Szíriában az arabok halomra lövik egymást

2016. jún. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
95%

Kérdező, igazából már az is hülyeség, ahogy feltetted a kérdésedet, arról már ne is beszéljünk, amiket kijelentettél :D


Nézzük: "Akik nem hisznek a háttérhatalom (Illuminati) létezésében, azok szerint minden véletlenszerűen történik a világban?"


Hülyeség 1: Hinni a templomban kell. Igazából nekem fogalmam sincs, mi az az illuminati, de nem is érdekel. Nem hiszek benne. Most akkor mi van? :D


Hülyeség 2: Véletlenszerűen semmi nem történik a világban. Mindennek megvannak a maga ok-okozati összefüggései. Ezt kéne belátnod, hogy a világ nem fekete-fehér, tehát attól még, hogy mi nem hiszünk az általad felvázolt hülyeségben, még nem gondoljuk azt, hogy világ össze-vissza működik. Sokkal bonyolultabb folyamatok alapján történnek a világ eseményei, mint ahogy te azt gondolnád. Csak tudod, ezért kéne tanulnod, és nyitottabb szemmel járnod a világban, hogy ne tudj elhinni minden népbutító hülyeséget. Persze, a legegyszerűbb mindenre azt a magyarázatot adni, hogy a háttérben, egy szobában összeültek a fejesek, és hopp, máris háború van Szíriában. Tudom, hogy szerinted ez ilyen egyszerű, de a világ másképpen működik. Háborúk, konfliktusok mindig is volta az emberi történelemben, és ma is vannak. De nem összeesküvéselméleteket kell gyártani, hanem ha kíváncsi vagy a világ dolgaira, akkor inkább olvass normális könyveket, és ne Szaniszló Ferencet nézzél.

2016. jún. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
91%

Azt tudod kerdezo hogy jobb helyeken az osszeskuves elemeleteket propagalok kezeltethetik magukat ?

Ha hiszed ha nem mint personality disorder - szemelyisegzavar-kent kezelheto.

Nem garantaltan gyogyithato - lasd Szaniszlo- de legalabb kezelheto


[link]

2016. jún. 4. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
8%
Igen,szerintem is szervezetten,előre megtervezetten történik minden a világban.Ezért van ez a qrva káosz...
2016. jún. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!