Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A BREXIT esetén a magyar...

A BREXIT esetén a magyar munkavállalókat vissza küldenék?

Figyelt kérdés

Ha apâm ott dolgozik és neki lesz tartózkodási engedélye ,akkor megkönnyíti az én engedély szerzésemet ,vagy egyáltalán befolyásolná?

Most leszek 15 ,tehát még tanköteles vagyok és mindössze egy tanévig lennék ott.



2016. jún. 6. 22:16
 1/3 anonim ***** válasza:
53%
Jelenleg senki nem tudja. Esetleges kilépésre szavazás után 2 évig kellene tárgyalniuk az EU országaival a továbbiakról. Semmi konkrétum nincsen. A Brexit pártiakat szembesítették ezzel, hogy mondják el hogy mi lesz a kilépés után, erre az volt a válasz hogy: "We don't know". Nem véletlen fekete lyukba ugranak, ha a kilépés győz.
2016. jún. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ugyanazt tudom írni, mint az előző hasonló kérdésre. Ha nem érné meg az ottani cégeknek óriási tömegekben foglalkoztatni az olcsó közép- és kelet-európai munkaerőt, akkor már most sem dolgoznának ott ennyien erről a vidékről. Viszont megéri nekik, szüksége van a brit gazdaságnak az innen érkező munkásokra, ezért ha ki is lép Nagy-Britannia az EU-ból, egész biztosan megtalálják a módját annak, hogy továbbra is könnyen vállalhassanak munkát a külföldiek, mert ha egycsapásra mindenkit hazaküldenének, abból lennének problémák.
2016. jún. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Koplárovics Béci ***** válasza:
Szerintem a jelenlegi EU-n belül Angliában dolgozik a legtöbb, az EU-n kívülről érkező munkavállaló. Ha őket nem zavarták haza, akkor a jelnlegi EU-ból érkezőket sem fogják. Már ha megmaradnak a munkahelyek, és nem fekszik meg a brit gazdaság.
2016. jún. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!