Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a magyar...

Miért van az hogy a magyar álláshirdetéseknél szinte sosincs kiírva fizetés? Miért versenyeztetik ennyire a munkavállalókat?

Figyelt kérdés
Nézegettem mekis melókat!!, és legnagyobb csodálatomra még ott se volt feltüntetve bér, csak a szokásos jópofa, tüntesse fel a bérigényét szöveg....elképzelhető hogy azt veszik fel aki még minimálbért se ír vagy mi? Nem felháborító hogy ilyen vadkapitalizmus van Magyarországon jelenleg?
2015. okt. 8. 08:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez megy külföldön is. Pl Angliában. Itt ha véletlenül van álláshirdetés és megírják a bért akkor is csak úgy, hogy

6.70 font tól.....

2015. okt. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
welcome home séf fiú, the king of the burger forgatás
2015. okt. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az volt fura hogy egy tipikus betanított munkánál is ez volt ott, hogy tüntesse fel a bérigényét.


Mert ha beírom hogy bruttó 150, akkor majd biztos felvesznek annnyival???


Mert levezetni le tudom hogy nekem ennyi pénz kell a megélhetéshez. Igaz, ez már senkit nem érdekel.


Nem lenne sokkal tisztább ha kötelező lenne fizetést kiírni az állásoknál?

2015. okt. 8. 08:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez is egy szűrő. Aki dolgozott már hasonló munkakörben, területen az hellyel-közel azért tudja hogy mennyi fizetés jár érte.
2015. okt. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezt én sem értem.

Amikor én keresek alkalmazottat, mindig odaírom mennyit tudok fizetni.

Ezt minden cég tudja.

Feleslege ezzel stresszelni a leendő alkalmazottakat!

2015. okt. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!