Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » CSAK a terroristák a bűnösök?

CSAK a terroristák a bűnösök?

Figyelt kérdés

Tenap Izraelben egy étteremben gyilkoltak palesztin terroristák.

[link]


OK, lehetne mondani, ezek agymosott emberek, a muszlimok többsége azonban elitéli az ilyen gyilkolászást.

A következő képeken Hebronban, a palesztinok ünnepelnek és cukorkát osztogatnak a hir hallatán.

[link]

[link]


Tényleg csak a terroristák a gyilkosok?



2016. jún. 9. 07:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
Neked fizetnek ezért?
2016. jún. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem, a kerdezonek nem fizetnek, de ezeknek a filmeseknek valoszinuleg igen:

[link]

2016. jún. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
77%
Ha rákeresnél az első képre, akkor láthatnád, hogy 2 évvel ezelőtt készült, nem tegnap.
2016. jún. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Előző,

tételezzük fel, hogy tényleg nem tegnapi a kép, hanem egy korábbi merénylet felett ujjonganak. Ez felmentené a gyilkosság okán ünneplő palesztrinokat? Nyilván nem.


Azon kivül a kép tegnapi.

2016. jún. 9. 12:39
 5/15 anonim ***** válasza:
74%

Ehez mit szólsz kérdező?


[link]

2016. jún. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Mindenki rossz, aki bűncselekményt követ el, és éppen ezért szeretnénk, ha mindezt tőlünk minél messzebb tennék.
2016. jún. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
80%
Bevallom nem értem ezt a kérdést.
2016. jún. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
81%
A kérdező egy troll, aki palesztin/izraeli témájú veszekedést próbál szítani. Kb. ennyi.
2016. jún. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

1. Nem vagyok troll.

2. TÉNYEKET irtam és hoztam rá bizonyitékot.

3. Te, előző és a barátaid pedig el akarjátok bagatelizálni azt a tényt, hogy aki itt gyilkol és aki hazug propagandát terjeszt, az a PALESZTIN OLDAL.

2016. jún. 9. 18:22
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Parancsolj:


[link]


A hír dátuma 2014. július 22. Innentől kezdve, aki azt terjeszti, hogy pár napja készült, az egyszerűen hazudik és összemossa a híreket.

2016. jún. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!