Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Valaki betudná linkelni, hogy...

Valaki betudná linkelni, hogy melyik holokauszt videóról van szó (youtubeos)?

Figyelt kérdés
Kb. 2 éve láttam egy rövid (max. 10 perces) videót, amiben egy angolul beszélő ember mondta, hogy hülyeség volt a 6 millió zsidó hallottak száma, ez kitaláció, és az 1920-as években rengeteg zsidó bordélyház üzemelt, ahol sokszor a homoszexualitás is megfordult. Ez a videó magyar feliratos volt, és egy koros férfi ezeket az agymenéseket szajkózta. Nem tudom, hogy tudja-e valaki a videó nevét, megköszönném, mert keresetem de nem találtam. Sőt az se biztos, hogy jó témakörbe tettem fel a kérdést... :)

2016. jún. 18. 10:57
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
A bismarcki német birodalom csodálójaként mondom, hogy felesleges ilyen hazugságokat és baromságokat nézegetned. Egy ember mondja a videóban, hűha, és te hiszel neki? De persze meg vagy győződve róla, hogy te vagy a megtéveszthetetlen, akit nem lehet átejteni, ő tisztán látja a dolgokat, hahaha :D
2016. jún. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%

"Mit csináltak a zsidók a németekkel?"


[link]

2016. jún. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
39%

Most nézegetem a feltöltő többi videóját


vannak köztük még jobbak is: [link]

2016. jún. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
2016. jún. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ez volt az!


Kedves első válaszoló! Idézném a szövegemből: "egy koros férfi ezeket az agymenéseket szajkózta". Kiemelném az AGYMENÉSEK szót. Szerintem ebből már következik, hogy hogyan viszonyultam ehhez a videóhoz... :)

2016. jún. 22. 23:01
 6/7 A kérdező kommentje:
Mellesleg nem is értem a komentedet. Nem kértem ki a véleményedet erről, így okafogyottá vált a kifejtésed. Egy videót kértem, amit meg is kaptam a 2. válaszolótól, akit 0%-ra értékeltetek, holott ő teljesítette azt a legfontosabb kritériumot, hogy belinkelte ezt a videót, amit kértem. Így 100%-osnak kellene lenni az értékelésének, de nem értem miért a videó alapján értékeltétek szegényt. :D
2016. jún. 22. 23:05
 7/7 anonim ***** válasza:

Jó, ne haragudj, nem én pontoztam le.


Igen, utólag feltűnt, de a kommentem már megírtam.

2016. jún. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!