Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az EU miért nem tiltotta még...

Az EU miért nem tiltotta még be a spanyol bikaviadalokat?

Figyelt kérdés
Az állatok jogai ilyenkor hol vannak? Hagyomány, de ennyi erővel az olaszok újra nyithatnák a gladiátor termeket.
2016. júl. 11. 08:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
17%

'Méghogy a spanyol hagyományok része, na és akkor mi van?'


Tetszik, nem tetszik, a te dolgod, de úgysem tehetsz ellene semmit.

Jut eszembe, divat még az izraelieknél a bűnbak hagyománya?

2016. júl. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
robgros: Aztán azt én mégis honnan tudjam szerinted? Vagy esetleg burkoltan ki akartál valamit fejezni? Mondd ki nyíltan, ne sunnyogj!
2016. júl. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 kovpet ***** válasza:
robgros pedig te értelmesnek tűnsz az eddigi hozzászólásaid alapján. Ezt az utolsót nem kellett volna, szerintem.
2016. júl. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Izraelieknél volt szokás még ókorban, hogy egy kecskebakra áthárították jelképesen a közösség bűneit és kihajtották a semmibe, hogy ott pusztuljon. A bikaviadalok és a 'jogok' kapcsán merült fel, ha létezik még, akkor ezt a szokást is lehetne szekálni.

Mielőtt még valaki rám sütné, nem szokásom zsidózni, csak eszembe jutott...

2016. júl. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

'robgros pedig te értelmesnek tűnsz az eddigi hozzászólásaid alapján.'


Jobbára történetieknél szoktam válaszolni, ez is onnan jött. És még egyszer mondom: ez nem burkolt zsidózás, bár aki akarja, úgyis annak veszi.

2016. júl. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Pro Patria ***** válasza:

A 11:39-es válaszhoz:

"Ugyanaz a helyzet mint itt a libatöméssel."

- Azt éppenséggel be akarták tiltani. Nem tudom, pont ezért hoztad-e fel, vagy a bikaviadal megmaradása védelmében.

[link]

2016. júl. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!