Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ausztriából hazaköltözés, mik...

Grrjklklefkew kérdése:

Ausztriából hazaköltözés, mik a teendők?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a hivatalos részére, lakcím kijelentés, bankszámla megszüntetés egyértelmű, de ezen kívül nem sok fogalmam van a dologról.

2016. júl. 12. 11:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Milyen jogcímen élsz ott?


Amúgy amit leírtál ennyi,jelzed minden hivatalos helyre,hogy köszi,de megyek haza. Itthon meg,hogy helló hazajöttem.

2016. júl. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez rendben van, de pl anno csináltatnom kellett letelepedési engedélyt, gondolom akkor ugyanígy a magistratnal is jelezni kell, egyetlen csavar a dologban, hogy mikor anno megcsináltattam az anmeldebescheinigungot, a meldezettelem másolata helyett benyúlták az eredetit, így a lakcímemről nincs kézzel fogható papírom. Ez nem tudom mennyire jelent problémát.
2016. júl. 12. 11:51
 3/5 anonim ***** válasza:
23%
Onnan nem engedünk be migrantokat. Maradj kinn!
2016. aug. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, az elmeorvosi vizsgálat kötelező.
2016. aug. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Gratulálok a hasznos válaszadásokhoz, okkal költözöm haza és nyugodjatok meg nem maradok tovább egy évnél. Nem véletlen, ami nem hiányzik pontosan ez az általános kedves "jóindulat" úgyhogy remélem, ti maradtok is otthon a későbbiekben.
2016. aug. 12. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!