Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hogyha a migránsok úgyis...

Hogyha a migránsok úgyis hazamennek, akkor minek kell lebontani a templomokat, hogy otthon érezzék magukat?

Figyelt kérdés

[link]


Kedvenc liberális vélemény, hogy úgyis hazamennek, csak ideiglenesen vannak Európában.


Ha ideiglenes, akkor minek nekik új mecsetet építeni, főleg, templomok helyére.


A templomok műemlék jellegű épületek, a 18.-19. században épültek.


Ennyi erővel dózerolni lehetne a kölni dómot,bonni egyetemet, ugyanis "régiek".



Újabb dolog, amiben a liberalizmus hasonlít a szocializmus."A múltat végképp eltörölni".



2016. júl. 13. 17:40
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
72%

"Nem láttam még nem migránspárti liberálist.


Szóval, igen, a liberálisok ilyenek."


- Azt leírnád, mi a legmagasabb iskola végzettséged? Csak kíváncsiságból...

2016. júl. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
45%

"Nem láttam még nem migránspárti liberálist."


Az csak úgy lehet, hogy látáskárosult vagy. Még egy liberális, baloldali pártunk is van, aki kiáll amellett, hogy a más kultúrák befogadása az európai társadalomba nem szerencsés, teljesen nyíltan elutasítja.

Te csak gyűlölködni akarsz, erre okokat gyártasz magadnak, nagyon nyilvánvaló.

2016. júl. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

12#


Van valami forrásod erre?

Eddig nekem az jött le, hogy eléggé bevándorláspártiak.Az Eu által kreált kvótát is támogatják.


Tüntettek migránstábor nyitás ellen?Soha.

Mellette?Igen.

2016. júl. 13. 18:45
 14/23 anonim ***** válasza:
4%

Mielőtt valaki muszlimozni kezdene vagy belekeverné az Iszlám vallást azt én mint muszlim megnyugtatom: Még az Iszlám sem engedélyezi ezt, amit a liberálisok tesznek.


A Korán két helyen tiltja a kényszer alkalmazását a vallásban, illetve a kényszeres hitterjesztést (2:256, 18:29).


Sőt! a Korán következő szúrája még a vallásszabadságot is leírja:

„Mondd: "Ti hitetlenek! Nem szolgálom azt, akit ti szolgáltok, és ti sem szolgáljátok azt, akit én szolgálok. És én sem fogom szolgálni azt, akit ti szolgáltatok, és ti sem fogjátok szolgálni azt, akit én szolgálok. A vallásotok a tiétek, és nekem az enyém."” (109. szúra)


A keresztények ugyan nem számítanak hitetleneknek az Iszlám szerint, de ez a szúra arra utal, hogy a Korán a vallásszabadságot hirdeti.


A liberálisok nemcsak a kereszténységgel, de az Iszlámmal is szembemennek.


Ha pedig valaki linkel valami pár tíz fős vadállatot amint ordibálnak Daesh-os táblákkal a kezükben azok ugyanazért csinálják azt, amiért a keresztények szexelnek házasság előtt és berúgnak hétvégén.

2016. júl. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
71%
1294 emberről ekkora felhajtást csinálni az jó? De a kedvenc vezetőd idehozat gazdag kínaiakat, az jó ugye? Nem pártolom én sem a tömeges betelepítést, de erről itt szó sincs, csak a szélsőséges jobbosok magyarázzák bele, és sajnos sikerrel. Az átlag szavazó értelmi szintje brutálisan alacsony. Lásd UK, ahol a sok otthon a saját hányásában fetrengő, alkesz, munkanélküli, fennhangon magát britnek valló döntötte el a népszavazást, ezzel aláásva a fiatal generáció jövőjét.
2016. júl. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Az 1294 emberrel az a baj, hogy nem 1294.

Ugyanis, a migráció nem áll le.Ezresével halásszák őket ki az olaszok.


A jövőben még nagyobb tömegek fognak kopogtatni.


Ezért, nem kell elfogadni a kvótát, sem most, sem a jövőben.

2016. júl. 13. 19:03
 17/23 anonim ***** válasza:
59%

"Nem láttam még nem migránspárti liberálist.


Szóval, igen, a liberálisok ilyenek."


Akkor én mégis mi a pélót pampogok hónapok óta, vagy minden eddigi "libsi kutya" amit a fejemhez vágtatok érvényét vesztette?

2016. júl. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
75%
Nagyon egyszerű. Mindenki aki támogatja a migránsokat az liberális (az ő definíciója szerint), és mindenki aki liberális, az támogatja a migránsokat (az ő definíciója szerint). Neki ez a paradigma amiben él, nem fogjátok meggyőzni az ellenkezőjéről.
2016. júl. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
48%
Így van, így utálkozhat kedvére, ez az igénye.
2016. júl. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
0%
Minek mennének haza? Legyél nyugodt hogy amelyik egyszer bejött annak már az unokáját sem fogod tudni kitenni. Egyébként nem értem a logikád. Szted azért tesz meg több ezer kmt hogy aztán hazamenjen? Remélem sokan szeretnek az eszedért.
2016. júl. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!