Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha a francia emberjogi szervez...

Ha a francia emberjogi szervezetek hatására véget vetettek a "rendkívüli állapotnak" akkor ezek a emberjogi szervezetek támogatni fogják azokat a családokat akiket tönkretett ez a terrorista?

Figyelt kérdés

Itt a videó: Dr. Nógrádi György interjú.


[link]


2016. júl. 15. 20:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem vetettek véget a rendkívüli állapotnak,csak készültek rá.A terrortámadás hatására viszont,meghosszabították három hónappal,tehát igazából, nincs miről beszélni.
2016. júl. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem vetettek véget, hanem bejelentették, hogy véget fognak vetni, "ahogy a Tour de France véget ér". Nyilván egyszer véget kell vetni, mivel annak semmi értelme, hogy örökké tart.

De most mégsem vetnek véget, mivel megtörtént ez az eset.

2016. júl. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%
Már a kérdésben hazudsz. Jól van, semmi baj.
2016. júl. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%

Azt nem értem, hogy jön valami kis emberjogi szervezet, hogy megmondja az adott ország demokratikusan választott kormányának, hogy mit csináljon?


Rég fel kellett volna oszlatni az ilyen szervezeteket, csak pár magukat világmegválótónak gondoló hippiből áll.

2016. júl. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
3-as! Nincs vége a túr de france-nak?
2016. júl. 15. 21:35
 6/10 anonim ***** válasza:

[link]


Szóval miért is nem voltál képes erre rákeresni magadtól?

2016. júl. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mert hazudok, és nem vagyok méltó ahhoz, hogy én linkeljem be. Ne haragudj kedves 3-as. Megyek és megregulázom magam.
2016. júl. 15. 21:41
 8/10 anonim ***** válasza:
64%

# 4


Nem értem a problémádat.


Én sem ismerem a részleteket, de gondolom emberjogi szervezetek aggályosnak tartották, hogy hónapok óta rendkívüli állapot van érvényben, és ezt szóvá tették. Szerinted ez egy demokratikusan működő államban gondot jelent?


Miért kellene feloszlatni ezeket a szervezeteket? Mert neked nem tetszik a tevékenységük? Nekem meg a tiéd nem tetszik, akkor oszlassanak téged fel?

2016. júl. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A liberalis emberjogi szervezetek mindig a terroristakat es azok csaladjat vedik. A megnyomoritott feher csaladok masodlagosak nekik.
2016. júl. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

# 9

Ez a te fejedben van így, de nem hibáztatlak, mindenkinek kellhet egy ellenségkép.

2016. júl. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!