Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért nem volt az EB alatt...

Miért nem volt az EB alatt terrorista merénylet?

Figyelt kérdés
Francia portugál döntőn vagy akár bármelyik meccsen. Egyik meccsen be is szaladt a pályára egy szurkoló simán lehetett volna robbantó is.
2016. júl. 13. 19:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Mert a terroristáknak nem volt kedvük hozzá. Ezektől a biztonságiaktól nyugodtan bevihettek volna akármilyen bombát a stadionba. Lásd a horvát-cseh meccsen történteket.
2016. júl. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szeretnek ezek meglepetésként robbantgatni, az eb-n pedig kb mindenki számított rá hogy történhet valami, túl nyilvánvaló lett volna ha most támadnak.
2016. júl. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mert megtámadta őket az EB óla.
2016. júl. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Koplárovics Béci ***** válasza:
0%
Nekem nem is hiányzott.
2016. júl. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
53%
Nem tudom én sem, de a MACSKA alatt sem volt.
2016. júl. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Mert meghallották hogy ott lesz Böde és inkább meggondolták magukat :)


Egyébként ez nem úgy működik, hogy van egy nagy raktáruk tele több tízezer öngyilkos merénylő jelölttel, aztán amikor épp kedvük van akkor elővesznek annyit amennyi kell. Elszórt független terrorista sejtek próbálnak embereket toborozni. És amikor sikerül, akkor elkezdenek fegyverkezni, szervezkedni, majd támadnak. Most épp nem volt emberük, vagy elkapták aki volt. Nem a robbantás előtt, hanem valószínűleg amikor fegyvert vagy robbanószert akart szerezni.

2016. júl. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Sokszor a figyelemfelkeltés a céljuk, nem az emberáldozat.


Az EB-n pedig már az elejétől fogva fel volt rájuk hívva a figyelem, és egészen a végéig ki is tartott.

2016. júl. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Igaz, mindenki várta, hogy lesz valami. Mikor majd megnyugszanak az emberek, hogy nincs is veszély, akkor lesz támadás szerintem.
2016. júl. 13. 22:21
 9/14 anonim ***** válasza:
2016. júl. 15. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 PresidentEvil ***** válasza:
Hát... most már tudjuk, miért nem volt :(
2016. júl. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!