Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Amerikaban es Angliaban a...

Amerikaban es Angliaban a negerek hany %-a el normalis eletmodot?

Figyelt kérdés
Pl arra gondolok hogy nem bunozo stb....
2016. júl. 22. 21:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
10%

Gratulálok.


Egyébként a kirekesztettség miatt valószínűleg magasabb arányban válnak deviánssá a kisebbségi csoportok, aztán ez már egy ilyen ördögi kör lesz, amiből baromi nehéz kitörni.

2016. júl. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
68%

1#


Milyen kirekesztettség mikor félig fekete elnöke van az USA-nak már lassan 8 éve?

2016. júl. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%

Én 2000 környékén éltem Londonban. Ott is vannak szegénynegyedek, és olyan fekete-negyedek, ahova fényes nappal is gyakorlatilag öngyilkosság volt fehéreknek betenni a lábukat.

Szóval akármennyire is mondjátok, a bűnözés nagy százalékban a feketék miatt van ott is.

Ugyanakkor az is igaz, hogy sok olyat láttam ott, aki normálisan dolgozott, szóval az arány biztos jobb, mint nálunk a cigányok körében.

2016. júl. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Baluba ***** válasza:
26%
Elég nehezen behatárolható, hogy mi a normális életmód szerinted, de valahol 95% körül lehet.
2016. júl. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
56%

Ne mondjuk már őket feketéknek! Nem is feketék, hanem barnák, tehát a néger szó a megfelelő rájuk. Végül is akkor már egy sötétbőrű indiait is hívhatnánk feketének. Nem, ők NÉGEREK, az hogy néhány fehérgyűlölő rasszistának ez bántja a fülét, azt szarom le. Egyelőre Magyarországon élünk, még csak van annyi jogunk/jogom, hogy négereknek mondjam őket.


Amúgy nagyon magas a négerek bűnözési aránya. És szinte az összes bűntettet fehérek ellen követik el. Az, hogy minden irodában néger ül, az sem feltétlenül igaz. A legtöbb néger nyomornegyedekben él, de kb 2-3 milliós nagyságrendekben. Az ilyen helyekre még a rendőrség vagy az FBI sem mer bemenni, mert a legtöbb négernek fegyvere van, a különböző maffiák révén szinte mindnek van pisztolya, vagy más fegyverek. Sem filmet forgatni, sem semmi mást nem engednek ezek, tehát gyakorlatilag kitiltották a fehéreket a saját városukból. Ezekre a helyekre még olyan kocsi sem mehet be, amiben fehér ember ül. Aztán ezeknek a bűnözőknek a viselkedését meg gyűlölködését átveszi a fiatalság, hogy keménynek tűnjön. De sem a fehérek, sem a megjavult négerek nem akarnak tenni ez ellen.

2016. júl. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem erre nem fog neked itt senki sem pontos számot mondani, mivel nincs ilyen jellegű felmérés. Annyit tudok, hogy a mi szeretett kisebbségünkkel összehasonlítva, arányaiban jóval több fekete él "normális" életet.


5: Nem feketék? Mióta? Black Lives Matter???

2016. júl. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
76%

"Nem is feketék, hanem barnák, tehát a néger szó a megfelelő rájuk."


Nem feketék, ezért a néger szó megfelelő, ami amúgy feketét jelent. Kikezdhetetlen logika, észkombájn.

2016. júl. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
46%
Tök mindegy! Akkor hívd feketéknek! ha neked úgy egyszerűbb! Nekem a "néger" jobban a számra áll.
2016. júl. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%

Nekem parkapcsolati szinten nem, de szexualisan bejonnek a neger pasik, es ismerkedtem mar nehanyal tudok roluk meselni, de eleg vegyes a kep. Volt olyan aki par oras beszelgetes utan elkezdte ecsetelni hogy a feher tarsadalom milyen romlott, meg az afrikaiak majd a farkukkal fogjak Europat elfoglalni meg ilyen hulyesegeket beszelt... na o Magyarorszagon szuletett foiskolas volt.

Leveleztem egy ugandai sraccal, nagyon vallasos kereszteny volt, mar azon is teljesen kiakadt hogy Europaban hazassag elott is van szex... Ettol fuggetlenul nagyon tisztelte a fehereket, mert allitasa szerint Jezus is feher volt.

Ugyan ez volt egy fosulis exlakotarsamnal csak o nigeriai volt, szinten egy kereszteny szentfazek, bojtolt, meg imadkozott ahogy kell. Igazi jambor srac volt, a legynek se tudott volna artani. Viszont valamennyira atvette az europai kulturat, igy nyitottabb volt szexualis teren. Eleg szubmissziv hajlamu volt, en meg pont az ellentete, kiprobaltunk nehany dolgot, peldaul hogy poraz volt a nyakan en meg naci horogkeresztes egyenruhaban fenekeltem el ostorral meg ilyenek. Egyebkent nagyon jo tanulo, es eleg tajekozott volt.

Aztan egy masik Magyarorszagon szuletett, aki masszorkent dolgozott, o sem kedvelte a fehereket, folyamatosan hazas noket csabitott el bosszu allas gyanant. Semmi mas temaja nem volt csak a szex, meg is untam.. Eleg fusztralt volt szegeny, kb azonnal ejtettem.

Volt egy masik akirol kiderult hogy muszlim, na ot emiatt szinten.

A negerek sem egyformak van koztuk ilyen meg olyan, altalaban az afrikaiak kedvelik a fehereket, az Europaban szuletettekk viszont nem annyira, a muszlimokat hanyagolni kell, viszont a vallasos keresztenyek altalaban jamborak. Sok koztuk a megrogzott p*ncivadasz, sokkal tobb mint a rendes csaladapak, kicsit butacskabbak mint egy atlag feher, a muvelt es okos ritka koztuk. Ketfele tipus figyelheto meg naluk a fusztralt aki mindenert a fehereket okolja, meg a normalis aki isteniti a fehereket (ezek foleg afrikaiak). Sajnos tenyleg sok koztuk a bunozesre hajlamos es szeretik kihasznalni a feher noket, tisztelet a kivetelnek...

Ja es attol mert egy neger normalis eletmodot el meg nem biztos hogy be tud illeszkedni, csak lasd a fenti peldakat!

2016. júl. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

"5: Nem feketék? Mióta? Black Lives Matter???"


[link]


Itt szerinted melyik fekete? Mindegyiknek sötétebb a hajszíne, mint a bőre! A hajuk a fekete, a bőrük nem!

2016. júl. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!