Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért nincs ellenreakció a...

Miért nincs ellenreakció a sok európai muszlim terrorra?

Figyelt kérdés
Én azt hittem a sokadik francia muszlim terrorakció után már lángokban fognak állni a mecsetek Franciaországban. Vagy utcára vonulnak a népek. Vagy most München után sincs semmi. Európában csak fotelnácik vannak? Sőt még azok sincsenek. Csak pár politikus megint elítéli az esetet és lehet találgatni hol lesz a következő terror.
2016. júl. 23. 09:22
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Az emberek kezdenek hozzászokni a dologhoz sajnos... Beletörődnek.
2016. júl. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%

""Én azt hittem a sokadik francia muszlim terrorakció után már lángokban fognak állni a mecsetek Franciaországban""



Annak mi értelme lenne ha újabb ártatlan embereket ölnének meg?

Ha így lenne azzal elérnék a terroristák a céljukat, hogy káosz , gyilkolás legyen.

Nem azok az arabok a hibásak akik normálisan élnek - például Franciaországban hanem azok akik radikálódnak és a terroristák mellé állnak.

2016. júl. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
Mert az emberek ettől értelmesebbek.
2016. júl. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
57%

Annak idején az sem vezetett eredményre, amikor a magyar paraszt megharagudott Maora, ezért a baromfi-udvarban s@ggbe rugdosta pekingi kacsáit.

.

A mecsetek felgyújtásával azt bünteted, aki terrorista, vagy az akar lenni?

2016. júl. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
25%
Hogyne lenne, tavaly több mint ezer gyújtogatás és más bűncselekmény történt csak Németországban a menekültek ellen, gondolom idén még több lesz. Csak arról nem hallasz a médiában, bezzeg ha egy menekült csúnyán néz valakire abból egyből szalagcím lesz.
2016. júl. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
57%
Én már mondtam, hogy egy modern kori keresztesháborút kellene indítani. Persze ilyen retardált nyugat-európai vezetőkkel és ilyen szolgalelkű pápával nem mennénk sokra.
2016. júl. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%

Azért mert mi velük ellentétben nem vagyunk barbárok.

Fehér ember ilyet nem tesz.

2016. júl. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
36%
Mert szerencsére az európai emberek többsége nem keveri össze a szezont a fazonnal. Az iszlám az emberiség egyik jelentős kultúrkincse, közös örökségünk része. A békés muszlimok a terrorizmus áldozatai és a terror elleni összefogás fontos szereplői.
2016. júl. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
28%

A terrornak áldozata az elkövető is. A kitaláló nem, az sok pénzt keres vele.

A franciákról (és a józan világról) alkotott feltételezésed téves, abból indul ki, hogy mocsokra mocsok válasz lehetséges. Tudom, nehéz elképzelni, hogy van más is. De sokan képesek ezt elképzelni. Ezért tévedtél te.

2016. júl. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ismét a félreértés. A muszlimok is áldozatok, a legtöbb IÁ áldozat muszlim, elvétve lehet hallani ezeket a tévében, ez sok-sok éve van náluk, ami itt kezdődött el nálunk, Európában. Felrobbantottak muszlim mecseteket, kegyhelyeket, nem beszélve a sok ezer ártatlan civilről, itt volt most a török reptér, jóval nagyobb mértekben, mint a belga repteres eset, és a kutya nem foglalkozott vele 2 percnél tovább, csak mert hogy nekik ez már meg van szokva.. (?) Ez az álláspont is igazolja, hogy a muszlimok szenvedik a legtöbbet az ÁLLÍTÓLAGOS hittestvéreik által elkövetett merényleteikkel.. A muszlimnak is ellenségek ők, mert ők a terroristák, radikálisok, és azok nem tűrik az átlag muszlimot, azon dolgoznak, hogy a hétköznapi muszlimot EU ellen fordítsák, hogy egyre több hívőjük legyen.

Az átlag muszlim mit lát? Kimegy az utcára és félnek tőle vagy esetleg leköpik megverik (ha merik) olyan dolgokért amit sosem követne el de ráfogják mert az ISIS azt mondta ez az iszlám így belesulykolja az emberekbe: a muszlimok gyilkosok, félni kell.

Nem. Iszlamista az, aki a terrorban hisz, muszlim meg az, aki átlagos életet él (dolgozik, családját neveli, tanul, mint bárki más, és elzárkózik minden erőszaktól!!!!)! Aki aljas módon embereket öl az iszlám nevében, az iszlámra HIVATKOZVA, az iszlamista egyén legfőképpen politikai célok által vezérelt terrorista azaz nem muszlim..

AZaz nem "muszlim terrorakció", hanem iszlamista terrorakció egyszerűbben fogalmazva.

Egyszerűen nem kellett volna beengedni ide ezt a sok csürhét aki a kerítéseket döntögette, kedves Merkel mama. (mert ugye a beérkezők kb 80-90%-a férfi volt, a nők nem nagyon szoktak radikalizálódni!) De az a baj, hogy mi itt, hétköznapi emberek esszük meg, amit Ő főzött, de ez már más téma :(

2016. júl. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!