Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az USA és NATO általtámogatott...

Az USA és NATO általtámogatott "mérsékelt ellenzék" egy 12 éves fiút fejezett le. Mikor ismerik már be, hogy Aszad Szíria lehető legjobb választása?

Figyelt kérdés

A hír, aki még nem hallott volna róla:

[link]


Szerencsére azóta a Szíriai Arab Hadsereg likvidálta a fiú gyilkosát.



#Amerikai Egyesült Államok #NATO #Szaúd-Arábia #Szíria #terrorizmus #Közel-Kelet #Bassar al-Aszad #Harakat Nur Al-Din Al-Zinki #Liwa Al-Kuds #Abdallah Issa
2016. júl. 23. 20:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
79%
Orientalista, tényleg? :-D És még ti vagytok felháborodva amikor az ellentábor a 444-el jön.
2016. júl. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
91%

1. Tényleg múlt idő.

2. A lehető legjobb választást nem sietném el.

3. Akár támogatott, akár nem, a fő probléma, hogy nem történik semmi. Semmi olyan, amitől megszűnne a háború. Mer választás is csak azután lehet.

2016. júl. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 meszike91 ***** válasza:
65%
Teljesen lényegtelen, hogy az orientalista írta. Az eset valóban megtörtént. [link]
2016. júl. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
20%
Nagyon durva felvétel. Én kegyetlen bosszút állnék ezért, főleg a terroristákon. Gyorsan likvidálták ezt a férget. Szíriában a libsik azt hozzák, amit szoktak, ismét a rossz(abbik) oldalon állnak, és csak több szenvedést okoznak, ahogy mindig.
2016. júl. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
6%
Sohasem fogják beismerni. Azt beismerték, hogy Sztálin rosszabb lett, mint Hitler? Azt beismerték, hogy nem kellett volna megölni 3 millió vietnámit feleslegesen? Aszad nekik autokrata diktátor, ezért minden jobb nála, a terroristák is, a komcsik is, mindegy, hogy azok 10-szer annyi embert ölnek-e meg és nagyobb diktatúrát hoznak-e létre. Ilyenek a liberálisok, sok logika nincs bennük.
2016. júl. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Pont ettől a hírtől nem aludtam tegnap éjjel. Iszonyú, hogy a mai ember mekkora vadállat, kegyetlen dolgokra képes. Tudom, hogy semmit nem jelent, de úgy tűnt, legalább full elkábították a szerencsétlent. Bár szerintem még 12 se volt szegény. Hogy is került hozzájuk? Bele sem merek gondolni, hogy akár a saját fanatikus szülei áldozták fel. Talán elrabolhatták.

Gyilkos gondolataim támadnak ezekkel a férgekkel kapcsolatban, abszurd, hogy ezek megtörténhetnek ma.

2016. júl. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
16%
Azért első az h szerintem rohadtul nem tudja senki h kik csinálták, tehát ilyet állítani h az USA által támogatottak meg stb csak sima gyűlölet keltés. Mellesleg én még kételkedek a videó hitelességében is.
2016. júl. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
40%
Kezdek lefagyni attól a felismeréstől, hogy így alakulnak ki a mindenttagadó emberek. Boztosan Sztálint is, Hitlert is csak bemártották. Még a végén az is csak megrendezett lesz. Ha kételkedsz a videó hitelességében, akkor gumibelsőben élsz. Sajnállak, ha beüt a felismerés, hogy micsoda aberrált és veszélyes dolgok leselkednek rád, ha rosszkor vagy rossz helyen.
2016. júl. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
51%
Szomorú, hogy mindezek után még mindig vannak akik kételkednek dolgokban. Nektek mi kell még ahhoz, hogy felnyissátokva szemeteket?
2016. júl. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 meszike91 ***** válasza:
52%

"Azért első az h szerintem rohadtul nem tudja senki h kik csinálták, tehát ilyet állítani h az USA által támogatottak meg stb csak sima gyűlölet keltés. Mellesleg én még kételkedek a videó hitelességében is."


Tényleg ilyen hihetetlen neked? Pedig rendszeresen csinálnak hasonlókat a kis "mérsékeltek". Az USA megint rohadtul mellényúl, pont mint a táliboknál. Nem ártana megnézni, hogy kiknek adnak fegyvereket...

2016. júl. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!