Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Akik ellenzik a népszavazást...

Akik ellenzik a népszavazást a migrációról, ők miért akarják, hogy a magyaroknak rossz legyen?

Figyelt kérdés

Miért lenne jó, hogyha ilyesmik történnének Magyarországon?

[link]


Ez kell a ballibeknek?


Egy migránst sem szabad beengedni



A legjobb az lenne, ha az egész EU területén sikerülne kiharcolni egy népszavazást.

De, nem a kvótáról ,hanem a migrációról.

Így a brüsszeli sóhivatalban is észbekapnának és lezárnák (tényleg le) a külső határokat.


2016. júl. 25. 09:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
16%

#9

Akkor mégis hogyan érje el a kormány, hogy mindenki tudjon a népszavazásról, és annak miértjéről? A szabad nyugatiakról pedig beszélgethetünk nyugodtan. Ott ahol nem merik felvállalni a véleményüket az emberek, mert bezárják a boltjaikat, felmondanak nekik a munkahelyeken, internetes szabad vélemény miatt meg kopogtat az ajtón a rendőrség. Követtem pár német fórumot az elmúlt napok eseményei miatt, és szédítő gyorsasággal távolították el a kormányt és a migránsokat bíráló hozzászólásokat, és hozzászólókat.

2016. júl. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Hja, csak nálatok a "más vélemény" elég gyakran a nettó fajgyűlölettel és uszítással egyenlő, ami elég sok államban bűncselekménynek számít. Magánoldal egyébként is azt töröl indoklás nélkül, amit csak akar, így külön vicces amikor szólásszabadságért jajgattok.
2016. júl. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
80%

# 11


Eleve a népszavazás egy téves út, ezt nem ezzel kéne elintézni. Főleg, hogy a népszavazás célja soha nem volt a menekültekről való szavazás, alapvetően azért találták ki, mert jó kis kampánytéma. Ennek ellenére persze lehetne tájékoztatni, viszont akkor mondjunk igazat, és összefüggéseket, mindenféle propaganda nélkül. Vagy, ha propaganda kell, akkor tolja a Fidesz a propagandát, saját pénzből, saját arculattal, de ez így egy botrány szerintem.


"Ott ahol nem merik felvállalni a véleményüket az emberek, mert bezárják a boltjaikat, felmondanak nekik a munkahelyeken, internetes szabad vélemény miatt meg kopogtat az ajtón a rendőrség."


Ezeket azért támaszd már alá valamivel. Mert én Magyarországon hallottam olyat, hogy egy iskolaigazgató tüntetést szervez, és hirtelen a rendőrség nyomoz ellene. Olyat is hallottam, hogy egy pap Habony Árpádról kérdez, és felfüggesztik. Nyilván ezek is csak pletykák, nem biztos, hogy van összefüggés.


A szabad vélemény meg ugye nem mindegy, hogy mi. A gyűlölködés nem mindig fér ebbe bele. Hallottam én is eseteket, amikor internetes hozzászólásért ment ki a rendőrség, de ezek olyasmi kulturált hozzászólások voltam, mint hogy "menjenek a menekültek egyenesen Auschwitzba", stb. Azért ilyet hangoztatni nagy nyilvánosság előtt igenis elítélendő.


"Követtem pár német fórumot az elmúlt napok eseményei miatt, és szédítő gyorsasággal távolították el a kormányt és a migránsokat bíráló hozzászólásokat, és hozzászólókat."

És akkor mi van? Gondolom kormánypárti oldalról van szó. Vagy minősíthetetlen volt a stílus. Tök mindegy, mert a szólásszabadság nem arról szól, hogy te bármikor bármit bármilyen stílusban bárhova odahányhatsz. A szólásszabadság csak egy olyan alapvető jog, amivel biztos lehetsz abban, hogy a véleményedért a hatalom nem fog meghurcolni. Pl. ha leírom ide, hogy Orbán egy elmeháborodott diktátor, akkor nem fog kijönni a rendőrség, és nem fognak koncepciós perrel elítélni.

2016. júl. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
61%
A magyaroknak az a rossz, ha lazítjuk a kapcsolatainkat az EU-val és szétverjük azt, ahelyett, hogy minél előbb létrehoznánk az Európai Egyesült Államokat, hogy végre biztonságban, jólétben és szabadságban élhessünk határok és zavarosban halászó kisstílű nemzetállami urambátyám mutyikorrupciós rablóbandák nélkül.
2016. júl. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

#12


Fajgyűlölet nincs. Emberi faj van. Azon belül rasszok, nemzetiségek. Nektek mindenki rasszista, aki a fehér embereket leszámítva más bőrszínűek hibáit is felemlegeti. Ha azt írom le, hogy a fehérek közt sok az erőszakoló, teszel rá magasról. De ha azt írom le, hogy az arabok közt sok az erőszakoló, egyből habzik a szátok. Nem vagytok jól összerakva fejben.

2016. júl. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

#13


Csak közölném veled, hogy mindegy melyik kormány van hatalmon, az emberek többsége nem kérne akkor sem migránsokat. Erre bárki rá tud jönni, ha egy kicsit leáll a végeláthatatlan mániákus fideszezéssel. Olvastam sok forrást a migrációról, de az itteni "kritikusaim" elintézték annyival, hogy fideszbérenc írók. Ez ám a vitára való hajlam :D Persze saját forrást sohasem küldtek, bármennyire is kértem.

Ha itt eljárást indítanak minden fingra, akkor miért nem a facebookon vadásznak az állítólagos titkosrendőreink? Ott aztán lehetne kaszálni. Valamiért még nekem is van munkám, pedig időnként vannak kritikáim úgy az egész országgyűléssel kapcsolatban. Egyébként egy riportfilmet láttam a tévében, ahol osztrákokat kérdezgettek a migrációról.

Persze, hogy nem mindegy szabad vélemény, de amikor már a tizedik filmben is a feketék feccölik a fehéreket mindenféle jelzőkkel, azért elgondolkodom, hogy ez miért nem számít sértőnek? Ha egy feketét feccölnének fehérek, minimum betiltanák a filmet. Aztán ugyan ez megy pl bűnesetek kapcsán: fehér elkövetőnél táncolt lejt az egész ballib média, más rassznál meg eltusol, hallgat, hazudik. Olyan szintű kettős mérce uralkodik nyugati világban, hogy az valami borzasztó. Ha azt írnám le, hogy húzzanak Kolimára, egy rakás "szakértő" azt sem tudná, miről van szó.

Igen, a németek többsége a minősíthetetlen stílusról ismerszik meg :) Ezek többsége középkorú volt, vagy nyugdíj közeli, esetleg nyugdíjas, és tök normális észrevételeik voltak. A nagy demokratikus német kormányzat ezek szerint nem nagyon bírja a kényes kérdéseket, észrevételeket, még szép formában sem.

2016. júl. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!