Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Még mindig azt állítják hogy...

Még mindig azt állítják hogy nem emelkedett a bűnözés a bevándorlás által?

Figyelt kérdés

2 hét alatt Franciaország, München, Stuttgart vonzáskörzete, és Ansbach.


És sokan mereven ragaszkodnak hogy nem változott semmi. Amíg a saját bőrükön tapasztalják, addig az áldozatok csak számok?


2016. júl. 25. 22:04
1 2 3
 1/28 tetro ***** válasza:
42%
Statisztika?
2016. júl. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
72%

Senki nem állítja, hogy nem növekedett. De most mit lehet ellene csinálni? Ezek akkor is jönnek ha nem akarod. Nem lőheted le őket a határnál, mert vannak emberi jogaik. Ha meg nem engednék be őket egy nyugati országba, akkor addig állnának ott, amíg fel nem gyűlnének annyian, hogy a létszámuk már kontrollálhatatlan lenne a hatóságoknak, és betörnének és feldúlnák a lakosságot.


Senki sem szereti a bevándorlást, de nem lehet ellene mit tenni.

2016. júl. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
52%

A felsoroltak közül hányan is voltak bevándorlók?


A nizzai esetnél egy volt francia gyarmatról származó kettős állampolgár követte a bűncselekményt, aki már évek óta ott lakott.

Münchenben az elkövető Németországban született.


Az ansbachi és a stuttgarti volt menekült. A bevándorlást általánosságban idekeverni nevetséges, vagy akkor vegyük elő pl. Pándy Andrást.

Nem azt állítjuk, hogy nem változott semmi, de nevetséges, hogy lassan már Breivik is bevándorló lesz...

2016. júl. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Keress magadnak statisztikát hogy 2010 és 2015 közt hány terrortámadás volt németországban, és hogy mennyi az utóbbi 2 hétben.


Ehhez nem statisztika kell hanem a híreket olvasni, nem csak a tescos szórólapot.

És az indexes híreket is lehet olvasni, ők sem tagadják le az eseteket.


Egyébként egy magyar cégnélahol dolgoztam, otthangzott el a párbeszéd hogy:


-"Na mit mutat a statisztika"

-"Hát mi mutasson?"

2016. júl. 25. 22:27
 5/28 tetro ***** válasza:
42%

22.27

"Keress magadnak statisztikát hogy 2010 és 2015 közt hány terrortámadás volt németországban, és hogy mennyi az utóbbi 2 hétben. "


Te a bűnözés növekedéséről beszélsz, aztán azt mondod keressek statisztikát magamnak a te állításod alátámasztására a terrorizmusról. Most akkor szerinted a terrorizmus növekszik vagy a bűnözés? Az nyilvánvaló, hogy néhány terrortámadás a bűnözési rátán nem igazán változtat.

2016. júl. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
39%

Hát, elég primitív kollégáid lehetnek, de most ebbe ne menjünk bele.

Szerinted akkor az utóbbi két terrortámadásait, melyet részben uniós állampolgárok követték el, mi olyan tényező okozta, ami 2016 előtt, illetve 2010 és 2015 között nem állt fenn?

2016. júl. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

"A felsoroltak közül hányan is voltak bevándorlók? "


Köszönjük meg volt a mai mosdatás is.

A Breiviken kívül mást nem tudtok elő venni az utolsó 5 évben ez a nevetséges. Bár nem értem miért felejtitek el Lubitzot.

Ezek 1-1 esetek.


Most 2 hét alatt 2 EU-s állampolgár, aki muszlim, és kettő bevándorló, utánanézhetsz.

A machétés bevándorló volt, az ansbachi pedig ráadásul olyan akinek a kérelmét elutasították utána megtűrték. Okos húzás.

2016. júl. 25. 22:48
 8/28 A kérdező kommentje:

"Te a bűnözés növekedéséről beszélsz, aztán azt mondod keressek statisztikát magamnak a te állításod alátámasztására a terrorizmusról."


Nem vagyok szakértő így lehet keverem a két dolgot, nekem egy a kettő.


Én csak azt tudom ami a közvetlen környezetemben van. És egy "unalmas" kisváros 1 év alatt megváltozott.

Eddig az volt az esemény, hogy x kutyája megtámadta y-ét, már erre is ugrott a rendőrség.

A somszéd nagyobb városban csak 1-2 csöves kéregetett, vagy csövezett péntek délutánonként.

Ma a kisvárosban minden második hétre jut egy taperolás, hogy körbeveszik a fiatal csajokat és fogdossák, a nagyvárosban meg leszóllítgatnak pénzt kérnek stb.


Nem élek éjszakai életet, de egyre gyakrabban olvasom a rendőrségi portálon hogy kizsebelnek kirabolnak járókelőket éjjel, esetleg hajnalban, amikor az első munkábamenők indulnak.

És diszkráten csak azt írják hogy "Südländer aussicht", ami annyit tesz hogy déli kinézetű, amit a muszlimokra használnak leginkább.

2016. júl. 25. 22:59
 9/28 anonim ***** válasza:
68%

"Most 2 hét alatt 2 EU-s állampolgár, aki muszlim, és kettő bevándorló, utánanézhetsz.

A machétés bevándorló volt, az ansbachi pedig ráadásul olyan akinek a kérelmét elutasították utána megtűrték. Okos húzás."


- Igen, én utánanéztem, veled ellentétben, akinek a szemében mindenki bevándorló. Le is írtam ugyanazt, mivel Te okoskodsz.

Te most érted egyáltalán, amit írok, vagy csak végigfuttatod a szemed a betűkön, és megpróbálod kitalálni?


Breivikről meg éppen azok feledkeznek meg, akik a terrorizmust kapcsolják össze a menekültekkel, és nem fordítva.

2016. júl. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
52%

"déli kinézetű, amit a muszlimokra használnak leginkább."


- Na, most már ránézésre meg lehet mondani, ki milyen vallású. Ezt nevezem!

2016. júl. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!