Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Románok (oláhok) miért uszítjá...

Románok (oláhok) miért uszítják ellenünk a szlávokat?

Figyelt kérdés

Itt pl. [link] (Facebook kép,nem vírus)


[link] Itt meg egy új történelem hamisítás Idézném az egyik kommentelőt: "Firat Aydin: Second photo from Galians lol"



2016. aug. 4. 21:20
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
28%
Szoval te nem talalod problemanak hogy a romanok hazug modon a magyarok oseit echte mongolokkent allitjak be, es sok magyar helyesel erre?
2016. aug. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
26%
A románok baromsága hogy mongol=magyar, viszont nem kell túltolni se a bringát hogy a magyarok őseinek semmi kapcsolata sem lett volna az ázsiai népekkel.
2016. aug. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
71%
Azért mert egyik néppel sem köti össze őket bármiféle pozitív történelmi kapcsolat. Csak annyi jutott nekik hogy együtt utálják a magyarokat valakikkel.
2016. aug. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
24%
12# Sose allitottam hogy a magyaroknak ne lett volna kapcsolata az azsiai nepekkel, igen sok kulturalis kapcsolata volt veluk, csak azt mondtam hogy etnikailag az osmagyarok nem voltak azsiaiak.
2016. aug. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
61%

Nem ázsiaiak nem voltak, hanem mongolidok. És az a 10% is mutatja, hogy kapcsolatban álltak. Na mindegy. A betelepítések is elhangzottak, ezért ma már teljesen lehetetlen volna a mostani genetikánkból bármire is következtetni. A kérdés, hogy a genetika és nyelvrokonság határoz-e meg minket, mert ez alapján nem mondhatnánk magunkra, hogy magyar! A szokások és mentalitás alapján már inkább (mondjuk manapság... hmmm... ezt egy fél pillanatra át kellett gondoljam) (és ugye szokásokat is vettünk át... nem egyszerű dolog ez).

Egyes románok pedig beteges félelemből és vadbaromságból minden alkalmat kihasználnak, hogy belénk rúghassanak, lealacsonyítsanak, ellenünk uszítsanak, de értelmes ember számára ez csak szegénységi bizonyítvány.

Arról nem beszélve, hogy miért lenne cikibb, hogy réges-rég némi közünk volt pl. a törökökhöz (az őseinknek az őseikhez), mint az, hogy nekik több ősük volt balkáni birkapásztor, mint római??? Én csak akkor románozok, ha valaki már annyira paraszt szintre süllyed, hogy nincs a kezemben nagyobb adu, pl. székely számára ez nagyon bántó, szó szerint nyílik is tőle a bicska a zsebében... de románt is lehet cigózással és baribaszással a sodrából kihozni, de ahhoz az idegosszeomlás széléhez kell állnom az idegtől... ez ritka, mint a fehér holló, és többnyire a párom hoz ki így a sodromból (kb. 5 év alatt 3-szor). A párom erdélyi, és látok, hallok, tapasztalok ezt-azt... de 98%-ban még én kérem ki mikor egymást basztatják apróságok miatt is ilyennel, csak hogy lealacsonyítsák egymást. Ez annyira gyerekes. Persze én főleg barátok közti piszkálódást tapasztalok meg, amikor nem, ott aztán elszabadulnak az indulatok!

2016. aug. 5. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
25%

15# Tudod kicsit humoros hogy az elejen buszken kijelented hogy az osmagyarok mongoloidok voltak, aztan meg sertonek es lealacsonyitonak tartod ha a romanok mongoloknak hivnak minket. Na most akkor mi van? :D

Es ezt hogy az osmagyarok mongoloidok lettek volna tudod barmivel is bizonyitani? Vagy csak hasadra utve mondtal valamit?

2016. aug. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Most elismétlen lassan, hogy te is megértsd: nem ázsiaiak nem voltak (tehát Ázsiaiak voltak), hanem mongolidok (...nem voltak. igen, ez le maradt, csak gondoltam enélkül is érthető). Magyarul ázsiaiak voltak, mivel ott éltek, onnan jöttek, viszont csak viszonylag kis hányadban voltak, csúnyán mondom, "húzott szeműek" kis mértékű keveredés miatt, de mire a Kárpát-medencébe értek ez is csökkent, hígult további keveredések miatt. És ha nem vetted a lapot, az előttem szóló válaszára reagáltam ezt.
2016. aug. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Egyébként én ezt nem érzem sértőnek, ők gondolják, hogy ez sértő, és amiért vadparaszt és sértegetni akar, végül eléri a célját, mert mégis megsért - a szándékával! nem azzal, amit mond. És ha 0,01%-ban mongol vagy(/és) török vagyok, akkor mi van?? Semmi. Az viszont bánt, ha valaki belém akar kötni, és még csak nem is egy elmérgesedett vita hevében, további nyomós érvek hiánya és\vagy a más mentalitás, életfelfogás\szokások miatt, amiért nagy ritkán, szökőévben az én számon csúszik ki, a párom akkor is nevet rajta, hanem alapból ezzel nyit, még egy 'napot! se, hanem már magyarozik meg mongolozik a barom köszönés helyett is. És mint itt feljebb a kérdésben elhangzik, uszítani próbál másokat is.
2016. aug. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Sajnálom azt akinek az ilyenfajta gyűlölködés az élete.
2016. aug. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Uszítják csak nem sok sikerrel a lengyelek pl nem hiszem hogy annyira megutálnának minket pár szőröstalpú miatt. De még az oroszok se ha a románok mondanák provokálnák az oroszokat ellenünk. A ruszkik úgy pofán b@sznák őket hogy kétszer megondolják mit csinálnak egyszerűen magyarországot a szlávok többre nézik mint egy angolt vagy egy latint
2021. márc. 4. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!