Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Nem abszurd, hogy beakarják...

Nem abszurd, hogy beakarják tiltani a burkinit a franciák?

Figyelt kérdés

[link]


A burkini nem okoz gondot, ugyanis nem takarja el az arcot, így nem okoz sem az azonosításban, sem a bűnüldözésben fennakadásokat.

Tehát, nem árt senkinek.


Sok muzulmán így nem fog tudni strandon fürdeni.

Szerintem, a francia politikai elit az egyre nagyobb iszlámfóbiát akarják meglovagolni.



Ennyi erővel, a raszta hajat is belehetne tiltani, csak mert sokaknak nem tetszik.


Az meg nem érv, hogy sokakat az "iszlám terrorizmusra emlékeztet".

Akkor, mi van a fehér haszongépjárművekkel?Azokat is betiltják?



2016. aug. 18. 19:06
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
30%

Utolso, arra probaltam ravilagitani hogy egy hithu muszlimanak hijab nelkul az utcara menni olyan mintha teged kenyszeritenenek melltartoban az utcara. De felesleges ilyesmirol vitatkozni, a niquabot es tarsait (tehat ami nincs benne a koranban, hanem valoban kenyszer miatt hordatjak veluk), szerintem is be kellene tiltani, de a fejkendot mint olyat nem. Nem egy muszlim orszagban volt szerencsem elni, lattam sajat szememmel hogy kulonbozo kulturabol, hatterbol, csaladi allapotbol jovo noknek mit jelent a hijabjuk (ez alatt most a fejkendore gondolok, nem a csadorra es tarsaira), es ezeknek a gondolatoknak koze nincs azokhoz a fogalmakhoz amiket itt gondolnak roluk. Ugyanugy ismerek magyar illetve Magyarorszagon elo, kulfoldi muszlimakat (gyakran tartanak csak noi reszvetelu "esteket", vacsorakat - tehat semmi kenyszerito ero nem lephet be oda), de a legtobben ott is hijabot viselnek azon egyszeru okbol hogy szeretik a vallasukat, es szeretnenek megfelelni isten eloirasanak.

De lenyegtelen, szerintem hordja mindenki azt amiben kenyelmesen erzi magat es amiben azonosithato :D.

2016. aug. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
66%
75%! Jaah hogy te muszlim vagy, na ez megmagyarazza ezt a rengeteg butasagot amit leirtal. Megegyszer mondom nagyon helyes hogy betiltjak a burkinit mert felelemkelto, a viseloje beazonosithatatlan, es az europai ertekekkel teljesen szembe megy. Ha neked az nem tetszik es ilyet szeretnel viselni koltozz ki egy muszlim orszagba es eljel ott. Egyebkent had kerdezzem mar meg hogy akkor azt is tamogatnad hogy az europai nok lenge ruhakban setaljanak a muszlim orszagokban az utcan?
2016. aug. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
45%
"De lenyegtelen, szerintem hordja mindenki azt amiben kenyelmesen erzi magat es amiben azonosithato :D." - en ezt tamogatom, az idegengyuloletet pedig ellenzem. Tul sok helyen volt szerencsem jarni es elni hozza:).
2016. aug. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
39%

De abszurd!

Járjon mindenki félmeztelen. Legyen erről törvény. Sőt meztelen, természetesen nyáron :) Na akkor nem lennének ismerkedési problémák. Minek a ruha? A kutyákon és a majmokon sincs. Mutassuk amink van, nem szégyen!

2016. aug. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Nem.Sőt,szinte törvényszerű az elmúlt időszak eseményei után,hogy finiman szólva is idegenkednek mindentől,ami az iszlámhoz köthető.
2016. aug. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!