Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ki nyerné meg a 3. világháború...

Ki nyerné meg a 3. világháborút és milyen fegyverekkel zajlana?

Figyelt kérdés
2016. aug. 21. 12:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
Nem tudom, hogy ki áll pontosan a háttérben, de a 3. világháború már zajlik és olyan fegyverekkel, amire eddig még nem volt példa: vállról indítható migránsokkal, az emberiesség és a szeretet nevében.
2016. aug. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Jó de akkor a háború el lesz kerülve csak annyi hogy túltenyésztik a délinépeket? Civil háború lesz?
2016. aug. 21. 12:20
 3/14 anonim ***** válasza:
88%

Kérdező, reakciód azt mutatja, nem fogod megérteni.

A forró háború (a fegyveres) relatíve rövid volna és senki se nyerné. A világ sok évszázadot esne vissza. Már ami marad belőle.

A hideg háború (a gazdasági) egyre erősödik. Nagyjából 2008-ban robbant ki. Addig is volt, csak rejtettebben. És miért van? Mert a technika, és az abból következő technológia és társadalmi szemlélet nem felel meg a működési lehetőségeknek. Egyszerűbben: mohó haszonlesők mindig voltak. Elvileg törvények korlátozták tevékenységüket. Mára olyan lehetőségekhez jutottak, amit a törvény nem tud korlátozni. Ezzel felborítják az egyensúlyt, a szakadék egyre nő, itt ott beomlik, végül vagy összeomlik, vagy még előtte észbe kap az emberiség és új lapokra helyez mindent. Az ilyesmi évtizedekig is el szokott tartani, ha nem tovább. Minden a belátáson múlik. Ha sok a tökfej, nagyobb a katasztrófa, ha kevesebb, jobban érvényesülhetnek a hozzáértők.

2016. aug. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%
A felső kör akik érintetlenek azok játsszák titkosszolgálatok kavarásaival zsarolásokkal . Elrugaszkodott példa : csehek problémáznának a belgákkal akár melyik rohanná le a másikat az érdekek mentén lenne leosztva a végeredmény . Inkább kisebb térségekbe lesz ettől nagyobb balhé , polgárháború , Európában és nyugaton hosszadalmasan . Ázsia Afrika marad tűzfészek . Megszoktuk hogy a környéken béke van , ez örökké nem tart , mesterségesen régóta megy a fellázítás és a fenyegetés .
2016. aug. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
3: Ne akard megtippelni hogy én mit értek.
2016. aug. 21. 12:44
 6/14 A kérdező kommentje:
3: De amúgy jókat írsz.
2016. aug. 21. 12:44
 7/14 anonim ***** válasza:
Attol függ mi lenne a cel a 3. világháborúban. Mivel genyo sokan vagyunk a foldon, igy egy emberirtas inkább várható, de akkor sok több embernek kellene meghalnia. Ha kb 9 milliardember meghalna, akkor a fold el tudna mar úgy tartani a maradék emberiséget, hogy ne legyen éhínség, stb... Tehát a kérdés mit varnak a 3. vilaghaborutol...
2016. aug. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Kérdező! Nem szoktam tippelni. Még totón se. Elemezni szoktam. Jelen esetben azt, mi szükséges ahhoz, hogy valaki egy feltételezett 3. világháborúról elmélkedjen. És még egy fontos dolog. Nem minősítek, az nem az én dolgom. Maximum megpróbálok állításokat megfogalmazni, amikről úgy vélem, igazak.
2016. aug. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
66%

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztos, hogy botokkal és kövekkel.


Albert Einstein

2016. aug. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
54%
1 válasz korrekt!Ehez jön még az ívóvíz nem tisztítása (csak klórozzák és csak kavicson át szűrik).Az élelmiszerek méregtartalma,kiemelten a liszthez + glutén hozzáadás.Stb.stb.A termőföldek kálisózása.Az étkezési só káliumozása.Betegek ellátatlansága:egészségügy összeomlasztása,stb.Családok kilakoltatása.Munkanélküliség direktgerjesztése.Az ország kiárusítása.A lista olyan hosszú,felsorolni itt nem is lehet!
2016. aug. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!