Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ez az egész "dízelbotrány" a...

Ez az egész "dízelbotrány" a sötétzöld hippik miatt lett felfújva?

Figyelt kérdés

[link]


Én mérnökként dolgozom az autóiparban, onnan tudom, hogy milyen fantasztikus találmány dízelmotor.


Képzeljünk el egy kényelmes középkategóriás autót, ami gyorsul, de alig akar fogyasztani, még akkor is, hogyha tapossa neki az ember.

Egy benzines autó meg csak úgy nyeli az üzemanyagot, hogyha nyomja neki az ember.


Nyugat-Európában magasabb a dízelautók aránya, mint Magyarországon?Vajon miért?Mert tudják ők is, hogy jók.

Ha betartja a dízeles szabályokat a gazdája, akkor a szervízköltségei sem kiugróan magasak.


Az EU-nál, akik meghatározzák az emissziós normákat, ők hülyék.Nem értenek hozzá, mind hippi, egy percet nem dolgoztak autóiparban.Szerintem még autógyár közelében sem jártak.Fogylmuk sincs egy motor működéséről.


Olyan, minthogyha én a szájsebészetet akarnám szabályozni,közben nem vagyok orvos, nem értek hozzá.



Az egészet a sötétzöld hippik kapták fel, akik ha tehetnék mindenkit biciklire ültetnének.Hadd izzadjon a nép 35 fokban,meg hadd fagyoskodjon.



2016. aug. 26. 11:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én dízeles autóval járok, tényleg nagyon pöpec, de a VW botránya nem arról szól hogy rossz lenne a dízel vagy szennyezi a környezetet, hanem arról hogy szándékosan, módszeresen manipulálták a teszteket és megtévesztették az embereket, ami nem túl menő húzás.
2016. aug. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
94%
Tehát az nem baj, ha kormot ereget a dízel, de gyorsul mint a szélvész és kevesebb fogy a gázoljaból, az a lényeg? A környezetvédelem le van szarva, csak menjen az a TDI?
2016. aug. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

"Én mérnökként dolgozom az autóiparban, onnan tudom, hogy milyen fantasztikus találmány dízelmotor."


Fordítás:


Keresek egy rakás pénzt és a csúnya bácsi holmi környezetvédelemre hivatkozva most elroccsák a játékomat brühühüü...

2016. aug. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem olyan károsak, mint amilyennek a hippik beállítják.


Ennyi erővel az élelmiszerek felét belehetne,szankcionálini tiltani, mert televannak rákkeltő, májkárosító, fogkárosító anyagokkal.

2016. aug. 26. 12:21
 5/7 Gugu Gabor ***** válasza:

Ha mérnökként dolgozol és valamire ráírod a neved, "az úgy működik/annyi" akkor annak annyinak kell lennie.

Ha hibázol és nem annyi az is baj ettől viszont sokkal rosszabb ha szándékosan hazudsz.

Persze a környezet védelemhez is köze van, de sokkal nagyobb baj hogy az egyik legnagyobb gyártó szándékossan átverte a vásárlóit.

2016. aug. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%

"Egyáltalán nem olyan károsak, mint amilyennek a hippik beállítják. "


Akkor nyilván a többszázezer forintos részecsekszűrőt dísznek tervezik bele a mérnökök, meg hogy drágábban lehessen eladni.

Igazából már a végtelen energiát is előállítottad, csak fel kell hozzá robbantani a Földet, nem?

2016. aug. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"milyen fantasztikus találmány dízelmotor."


Aminek a hatásfoka 29-42 %. Míg egy villamos motornak 60-96 %.

2016. aug. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!