Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Más is reménykedik benne,...

Más is reménykedik benne, hogy összeomlik az EU, meg az egész nyugati rendszer?

Figyelt kérdés

Szerintem, velejéig romlott az egész.

Nem lehet megváltoztatni.

Teljesen kicserélik Európa lakosságát afrikaiakra meg közel-keletiekre.


Ezért össze kell omlania.Jó lenne, ha lenne pár kisebb forradalom,polgárháború is.


Utána pedig Európa megújulhatna,a rasszok ,kisebbségek visszakerülnének a helyükre, ahogy az iszlám vallásúak is.

Utána, teljes függetlenedés Amerikától, politikailag.Demográfiailag minden helyreállna


Egy generációnak rossz lenne.De a gyerekeik, unokáig már egy békés, biztonságos, tiszta csak fehér emberek lakta kontinensen élhetnének jólétben.



2016. aug. 20. 17:00
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem,tegyél le erről a c"csak fehérek lakta kontinensről".Bár én sem vagyok migránspárti,azért a számok nem hazudnak:a Földön,kb. 7milliárd ember él.Ebből a "fehér",talán egymilliárd.És úgy tűnik a fehérember a legkevésbé "szapora".
2016. aug. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

1#

Ez így igaz.


Ezért kellene azon dolgozni, hogy ez a kontinens maradjon meg nekik és ne olvadjon be.

2016. aug. 20. 17:08
 3/22 anonim ***** válasza:
88%
Napszúrást kaptál?
2016. aug. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
0%
igenigen,a remény hal meg utoljára.jó lenne ,ha usa holnapra elsülyedne,szöröstűl böröstűl .
2016. aug. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát a Putyin marhára örülne.
2016. aug. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Nem kaptam napszúrást.Komolyan gondolom.


A múlthéten jöttem olaszországi, ott láttam, hogy mennyi az afrikai bevándorló.Az összes illegális lehet, de a hatóságok nem csinálnak velük semmit.

2016. aug. 20. 17:13
 7/22 A kérdező kommentje:

Putyin könnyen elmozdítható lenne.

Egy erős, nem liberális Európa könnyen megbuktathatná kívülről.


Putyint maga a nyugat-európai szemlélet tarja hatalmon.Mik is?Bevándorlók, transzvesztiták meg az ilyesmik.Putyin nekik köszönhet a hatalmát, mivel azt mondja, ha más vezető lesz, Oroszországban bevezetnek ilyen dolgokat.


Ha Nyugaton sem lennének ilyen dolgok, Putyin már évekkel ezelőtt bukott volna.

2016. aug. 20. 17:15
 8/22 anonim ***** válasza:
80%
Nem reménykedem az EU összeomlásában, viszont egy gyökeres reform nem ártana.
2016. aug. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
90%
persze alig várom hogy betörjön a keleti jólét 15 ezer forintos fizetésekkel meg jegyre osztott kenyérrel.
2016. aug. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
88%
Ez a "fehér Európa" elmélet közönséges rasszizmus.
2016. aug. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!