Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek érdemes még...

Szerintetek érdemes még Németországba vagy Ausztriában tervezni a jövőt vagy teljesen élhetetlen és veszélyes lesz a sok migráns miatt?

Figyelt kérdés
2016. aug. 27. 17:07
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
54%
Az osztrákok és németek tömegesen költöznek. Pl. Kanadába.
2016. aug. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
24%
Nem kell aggódni, a magyar migránsoknak jellemzően inkább Anglia a célpontjuk, Németországban nincsenek túl sokan.
2016. aug. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
17:17: ezt honnan veszed, hogy Kanadába költöznek?
2016. aug. 27. 17:46
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha az Európán kívüli migránsok ennyire felzaklatják a kicsi törékeny lelkecskédet, akkor maradj itthon! Te ugyanolyan migráns vagy a német szemében: egy német szemében németek és nem németek vannak!


Élhetetlen? Hát jót röhögtem...na ne viccelj, egy pénztáros visz haza 2000 eurót, hát elmondhatom, mi nagyon rosszul élünk errefele... De mondom, ha téged zavarnak a muszlimok, ne gyere, sőt! Közép-Európa és Kelet-Európán kívül sehova ne költözz!

Én köszönöm szépen, csak rendessel találkoztam! Az, hogy a magyar hírekbe mi megy, bocsánat: akkor az összes magyar bűnözőt hozza le hírként az RTL Deutschland, itt is ki fog alakulni egyfajta vélemény rólunk.....

2016. aug. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Azért van annak valami bája, amikor valaki külföldre akar menni és fel van háborodva, hogy más már ott van. Azok az emberek ugyan azt akarják, amit te.
2016. aug. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy ez is a migráció szempontjából tud csak felvetődni. Az eszébe se jut senkinek, hogy ha itthon élhetetlen a jövő, akkor le kell csapni, aki élhetetlenné teszi. Mert másutt ezt teszik, ettől élhető ott (illetve ott el se tud jutni odáig a dolog, hogy erre szükség legyen - csírájában elfojtják).
2016. aug. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
67%
Na ne viccelj már. Elhiszed, amit az M1-en mondanak, meg amit a kormány és haveri köre terjeszt? Jártál te mostanában az említett országokban? Még mindig ezerszer jobb, mint itthon, a migránsok nem sok vizet zavarnak, túlreagáljátok kissé ezt a kérdéskört.
2016. aug. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
77%

"Az osztrákok és németek tömegesen költöznek. Pl. Kanadába."


Mert az olyan egyszerűen megy.

2016. aug. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha van megfelelő szakmád,nyelvtudásod,miért ne?Nem kell minden kormánypropagandát készpénznek venni.
2016. aug. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

én megértem, hogy sokan nem veszik ezt komolyan vagy nem tartják akkor problémának, de az tény, hogy azért én nőként máshogy tekintek a témára.

Azt tudni kell, hogy ezek a migránsok többnyire olyan országokból jönnek, akik egy tevét többe néznek, mint egy nőt.... nem véletlen nőtt meg a nemi erőszakok száma Európában lényegesen (Lásd Köln)

2016. aug. 27. 19:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!