Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért tartják sokan teljesen...

Miért tartják sokan teljesen lehetetlennek hogy a ma ismert európai civilizációt elsöpörheti a modern kori népvándorlás?

Figyelt kérdés

2016. szept. 6. 18:39
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
41%

Mert ismerik az európai civilizációt és sajátosságait, mert ismerik a népvándorlás tulajdonságait.

Ennyi elég is, hogy lehetetlennek tartsák.

2016. szept. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
52%
Azért mert a tényeket nem veszik tudomásul. A németeknél is ahova a legtöbb migráns ment alig születik gyerek az afrikai migránsok meg szaporodnak mint a nyulak. Ez nem kitaláció hanem tény . Ez ellen nehéz érvelni esetleg elhazudni lehet. Egy évszázados mértékkel nézve ez már elég nagy problémákat vethet fel.
2016. szept. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
32%
Csak a liberálisak tartják lehetetlennek, de ez is csak álca. A valóságban fő céljuk az európai keresztyén civilizáció elsöprése.
2016. szept. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
56%
Az európaiak alig szaporodnak már. Ez tény. Elég Magyarban is körülnézni.
2016. szept. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
57%

Mert, nem látják a fától az erdőt.


Egy civilizációt háborúval,ún erőszakosan lehetetlen elpusztítani.

Ellenben,negatív demográfiai változásokkal felhígulhat annyira, hogy a végén eltűnik.



Például Izrael az ókorban zsidó civilizációs központ volt.De, azután a zsidók szétszéledtek, egészen a 40-es évekig.

A 40-es évekig Izrael nem jelentette a zsidó civilizációt, mivel kevés zsidó lakott ott.Ott a zsidó civilizáció számára pozitív népesedési, demográfiai változások történtek.


Európában viszont, negatívak történnek.

2016. szept. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
53%
Mert nem gondolkodnak, hanem feltétel nélkül elfogadják, amit a szélsőliberális média az agyukba táplál.
2016. szept. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
50%
Talán én vagyok a hülye, de szerintem pont a "ma ismert európai civilizáció" miatt, nem pedig az ellen jön a többség.
2016. szept. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
81%

"Talán én vagyok a hülye, de szerintem pont a "ma ismert európai civilizáció" miatt, nem pedig az ellen jön a többség."


A kettő nem zárja ki egymást.

Az arabok meg a négerek is magas életszínvonalt akarnak, ahogy mindenki más.


De, kukkucskáljunk be pár arabok által többségben lakott európai városrészbe.

[link]


Vagyis, a muszlimok miatt civilizációs hanyatlás kezdődik.A saját képükre formálják az utcaképet, az építészetet (mecsetek)...stb

2016. szept. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
20%

- mert nem kapnak állandó tartózkodási engedélyt a menekültek (Ez nem kitaláció, hanem tény. Ez ellen nehéz érvelni, esetleg elhazudni lehet.)


- mert a sokat emlegetett szülési rátájuk pár nemzedéken belül hasonul az új országéhoz (Ez nem kitaláció, hanem tény. Ez ellen nehéz érvelni, esetleg elhazudni lehet.)


- mert az EU (ez még nem is teljes Európa) lakosságának kevesebb mint 0,5%-a kért menedéket, de ha az összes idejönne, akkor is csak 10-15% lenne (Ez nem kitaláció, hanem tény. Ez ellen nehéz érvelni, esetleg elhazudni lehet.)


...stb.

2016. szept. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
72%
#10 Attól, hogy valamire azt írod, hogy tény, még nem biztos, hogy valóban úgy van.
2016. szept. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!