Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért tartják sokan teljesen...

Miért tartják sokan teljesen lehetetlennek hogy a ma ismert európai civilizációt elsöpörheti a modern kori népvándorlás?

Figyelt kérdés

2016. szept. 6. 18:39
1 2 3 4 5 6
 31/52 partizana ***** válasza:
52%

"Vagy miért nem adja a határvédelemnek a fizetése egy részét? "


Adja. Ezt hívják adónak naiv barátaim. Tetro kezd sok lenni mára az ökörségből holnapig aludj egyet rádfér ;)

2016. szept. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 partizana ***** válasza:
46%

"elárulnád honnan van ez az adat? feljött mint bagolyból a köpet?

"


És mi személyeskedünk:D Röhej:D


Figyelj husika. Nem kell messzire menni, van egy ilyen oldal: Wikipedia. Sok adat fals de ezek többnyire megbízhatok. Keress rá hátha tanulsz valamit ha eddig ilyen buta maradtál

2016. szept. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 partizana ***** válasza:
46%
Egyébként aki annyira nem hisz abban, hogy elsöpörnek minket a g***be, annak ajánlom példának hogy jártak úgy 2-400 éve az indiánok. Nem sok maradt az amúgy színültig vörös kontinensen.
2016. szept. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 tetro ***** válasza:
0%

19.57


Tudom nehéz követni, ha ketten írnak választ, hogy ki melyiket írta, de próbálj meg koncentrálni ;)

Bármilyen meglepő, az adódat nem csak kerítésre adod, hanem egyéb állami kötelezettségekre, például háborús menekült ügyének elbírálására és finanszírozására. Így az agyatlan érv mellett - hogy minden 'migránsimádó' fogadjon be egy migránst -, pont annyira értelmes érv az, hogy aki ellenzi a menekültek befogadását az őrizze saját maga a határt.

2016. szept. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 tetro ***** válasza:
0%

19.58

rákesetem. hazudsz. folyamatosan.

2016. szept. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
37%

"Adja. Ezt hívják adónak naiv barátaim."

A menekültek ellátását is az adódból fizetik, naiv barátom.

2016. szept. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 partizana ***** válasza:

"A menekültek ellátását is az adódból fizetik, naiv barátom.

"


Csak én nem kérdezek hülyeségeket:D

2016. szept. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 partizana ***** válasza:
52%

"19.58

rákesetem. hazudsz. folyamatosan.

"


Ennyi idő alatt aligha olvasod el Szíria demográfiai adatait.


Amúgy neked Gyurcsány a példaképed ugye? Ha nincs érv akkor azt kiabálod "hazugság!hazugság!"


Mint egy rossz papagáj:"D

2016. szept. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 partizana ***** válasza:

"Tudom nehéz követni, ha ketten írnak választ, hogy ki melyiket írta, de próbálj meg koncentrálni ;)

Bármilyen meglepő, az adódat nem csak kerítésre adod, hanem egyéb állami kötelezettségekre, például háborús menekült ügyének elbírálására és finanszírozására. Így az agyatlan érv mellett - hogy minden 'migránsimádó' fogadjon be egy migránst -, pont annyira értelmes érv az, hogy aki ellenzi a menekültek befogadását az őrizze saját maga a határt.

"


Az első mondatodból jöjj rá kedves Tetro, hogy amiért engem kioktattál később azt nem is én írtam:)

2016. szept. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 tetro ***** válasza:

20.03

"Ennyi idő alatt aligha olvasod el Szíria demográfiai adatait. "


Mert szerinted mennyi idő elolvasni egy táblázatban két sort? :DDDDDD

2016. szept. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!