Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Amerikai elnökválasztás?

Amerikai elnökválasztás?

Figyelt kérdés
Valószínű, hogy Hillary Clinton fogy nyerni, ugye Hillary azt ígérte, hogy ha megválasztják akkor feloldja az "UFO-földönkívüli" akták titkosítását. Ezt valóban megteheti? Egyáltalán ilyet megfogy tenni szerintetek? Vagy csak kampányfogás volt? (ha valami csoda folytán mégis megteszi akkor engem leginkább az ufo csészealjak meghajtása fog érdekelni meg sok más) Titeket mi fog érdekelni? Már nagyon kéne az igazságot tisztázni...

2016. szept. 12. 18:31
 1/8 anonim ***** válasza:

"Már nagyon kéne az igazságot tisztázni..."


Már nem azért, de mindenki tudja, hogy az "Igazság odaát van".

2016. szept. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

*urva jó sorozat az kár, hogy vége remélem lesz folytatása nem csak ez az 1 évad TÍZ év után...


hol az az odaát?

2016. szept. 12. 18:38
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Te most melyik sorozatról beszélsz?
2016. szept. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hol es mikor mondott ilyent? Adnal linket?

(En ugyanis meg nem hallottam errol a kijelenteserol.)

2016. szept. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ja értem, félreolvastam a választ. Amúgy a forrás engem is érdekelne.


"hol az az odaát?"


A semmi közepétől 20 km-re.

2016. szept. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
(X-Akták) A sorozatban asszem nem is volt ilyen kijelentés, csak a bemutatókkor mondták.
2016. szept. 12. 18:45
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]



Szerintem nem léteznek. Titkos katonai projekteket akartak az ufokra fogni. Mint a lopakodók drónok. A másik hogy ha valaki észreveszi akkor azt mondhassák hogy nem tudják mi az tehát ufo vagyis azonosítatlan repülő tárgy ami legtöbbször a saját gépük esetleg orosz vagy kubai kémrepülő lehetett.

2016. szept. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na most Hillary azért nem egy senki, aki csakúgy betévedt az utcáról, hogy ő most elnök akar lenni. Nyolc évig first lady volt, nyolc évig szenátor, négy évig külügyminiszter. Magyarán azért elég közel volt az utóbbi huszonöt évben a legfelsőbb szintekig, hogy tudja, miket mondhat és miket nem. Szóval szerintem biztos lehetsz benne, hogy ha fel is old bármilyen titkosítást, abban nem lesz semmi érdekfeszítő dolog.
2016. szept. 13. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!