Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy Spanyolország, Görögország, Bulgária, Nagy-Britannia, Magyarország, Észtország, Lettország után már Ausztria is kerítést épít a határra, hogy meggátolja az illegális migrációt?

Figyelt kérdés

[link]


Az EU-n belül eddig még csak Anglia és Franciaország között volt kerítés az illegális migráció ellen, de Nagy-Britannia nem schengeni. A schengeni övezeten belül ez lesz az első belső határkerítés.



2016. szept. 18. 23:16
 1/5 Camorri válasza:
59%
Jól teszik. A mai helyzetben nagyon fontossá vált a határvédelem. Sajnos be kell látni, hogy nem kis veszély fenyegeti Európát.
2016. szept. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem,hogy miért nem az EU külső határainak a védelmével foglalkoznak inkább?
2016. szept. 19. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Már úgy értem,hogy az osztrákok,meg az EU.Miért nem arra költenek inkább többet?
2016. szept. 19. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mert másabb csóválni a fejüket, hogy nem helyes Ausztria kerítésépítése, mint az, hogy ők adnak pénzt arra, hogy építsenek.
2016. szept. 19. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Camorri válasza:
Szerintem azért, mert az EU nem olyan összetartó. Itt van pl ez a migránshelyzet is. Merkel asszony Németországba akarja őket hívni. De elvárja a többi államtól, hogy ők regisztrálják, ők szűrjék, stb, így németországba már csak azok tudnak jönni, akiket Merkel asszony tényleg szeretne (többé kevésbé). Tehát az, hogy tényleg együtt egy erőből harcoljon az únió, hát az most nem lett meg. Ezért is építenek kerítéseket egyesével, mint közösen. Mert nincs közös döntés az únión belül.
2016. szept. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!