Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Csak szerintem fog ez bekövetk...

Csak szerintem fog ez bekövetkezni a közeljövőben?

Figyelt kérdés

Új hidegháború lesz amiben ugyanúgy lesznek nyugati és keleti országok, illetve újra leereszkedik a vasfüggöny. A keleti országokban diktatúra és szegénység lesz. Be lesznek tiltva a nyugati dolgok és nem vagy csak feltételekkel lehet nyugatra utazni.

Igazából majdnem ugyanolyan lesz mint az első hidegháború csak lesz pár plusz ország ami Oroszország szövetségese lesz, de régen nem volt.(Balkáni államok, Görögország, Egyiptom, Törökország, Irán) és egy területet elvesztett (Kelet-Németország)

És nem szocializmus lesz hanem vagy marad a kapitalizmus vagy kitalálnak egy új gazdasági rendszert.

Nyugaton meg ugyanúgy jólét és szabadság.


Annyit hozzáfűznék hogy ez szerintem sokkal hosszabb lesz 40 évnél és ha sikerül valami hihetetlen módon megmenekülnie az emberiségnek az atomháborútól akkor újra a nyugati országok győznek. (Persze nem vagyok időutazó vagy időjós csak valahogy nekem elég egyértelműnek néz ki hogy így fog történni)



2016. szept. 24. 16:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak szerinted. Előbb lesz harmadik világháború, mint ez.
2016. szept. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem leírni hogy ti hogy gondoljátok? Mennyire nagy valószínűsége van egy ilyen jövőnek? Mi lesz a közeljövőben szerintetek?
2016. szept. 24. 16:13
 3/6 Pro Patria ***** válasza:

Mitől képezné egy ilyen forgatókönyvben a NATO-tagállam Törökország a keleti elzárt zónát? Főleg annak ismeretében, hogy Erdogan és Putyin, egymás politikai ellenségei milyen kakaskodásokat folytatnak le Szíriában?

Görögországot mégkevésbé értem.

2016. szept. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Már pont hogy egyáltalán nem ellenségek, hanem szövetségesek. A NATO-ból meg nem lesz nehéz kilépni. Görögországban meg válság van és oroszbarát elnöke van és még lesz az országnak.
2016. szept. 25. 07:23
 5/6 A kérdező kommentje:
Azóta már kibékültek.
2016. szept. 26. 08:08
 6/6 anonim ***** válasza:
Miért lenne ez?Ennyi erővel visszatérhetnének a nácik is és Németország meghódítaná Európát.Kb ennyire valószínű
2016. szept. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!