Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek is tisztelendő,...

Szerintetek is tisztelendő, ahogy a dél-európai emberek tudnak harcolni?

Figyelt kérdés

[link]


Magyarországon is éppen ilyenre lenne szükség.Nem pedig belenyugodni az alacsony életszínvonalba, elfogadni a gombamód szaporodó új adónemeket.


Lehet, hogy nem tudna az ország 2000 eurós átlagbéreket kitermelni.


Viszont, az átlagfizetésnek már régen nettó 350 ezer forint körül kellene lennie.

Az simán kiharcolható lenne, csak ki kellene menni az utcára és követelni az aktuális kormányt akár vörös akár narancsos, hogy menjen el abba az irányba és ne mini Kínát vagy mini Vietnamot akarjon építeni.


2016. okt. 6. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én tisztelem őket.
2016. okt. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
azért a görögöknél már kb mindent elvettek ami létezik, MO is 5-8 éven belül itt lesz és akkor majd csak teszünk vmit..
2016. okt. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
71%

Nem tisztelem, hanem megvetem őket.


Évtizedekig túlköltekeztek, a németnél magasabb életszínvonalon éltek amit hitelekből finanszíroztak. Még olimpiát is rendeztek.

Aztán tüntetnek meg őrjöngenek amikor fizetni kellene a tartozásokat.

Na ez az ami tűrhetetlen.

2016. okt. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ja, persze mert az átlagember aztán nagyon tudja, hogy a politikusok mit csinálnak nem nyilvánosan. Én meg téged vetlek meg a hülyeséged miatt. Bírom, hogy nemzeteket általánosítanak, mikor a politikusok hibáznak, aztán meg úgy beszélnek róluk, mintha megérdemelnék, hogy szívatják őket más országok vezetői.
2016. okt. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!