Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi a véleményed arról, hogy...

Mi a véleményed arról, hogy betiltják a karácsonyi ünnepséget egy német óvodában?

Figyelt kérdés

[link]


Na akkor most tisztázzuk kicsit... a karácsonyt már olyan arab városokban is megtartják, mint pl Dubai... ahol sok a turista, meg már náluk is kezd társadalmi hagyománnyá válni, és sokan már nem keresztény ünnepként tekintenek a karácsonyra, sem Európában, sem az USA-ban, sem pedig a gazdag arab országokban. Erre ittvan egy ilyen cikk, és elősször nem hittem el amit olvasok.


2016. okt. 11. 00:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
82%
Ha ez így megtörtént, akkor eléggé idióta intézkedés, de tudnál esetleg hiteles forrást is belinkelni (vagyis: nem Orbán szócsövei, főleg nem G. Fodor Gábor agymenései), hanem esetleg valami nemzetközi forrás, vagy német, vagy akármi más? Mert oldalt egyből az látható egy másik cikk címeként, hogy "Hogyan lesz az Európai Unióból bolsevista önkényuralmi rendszer?", szóval ezek után még annyira se tudom komolyan venni ezt az oldalt, mint amennyire eddig (azaz semennyire).
2016. okt. 11. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Ha jobban megnézted volna 1-es válaszadó akkor láthatod, hogy legalul ott a link eredeti német nyelven.

De belinkelem neked ide :


[link]

2016. okt. 11. 01:02
 3/20 anonim ***** válasza:
32%
Nekem nem hiányzik egyáltalán, sem mint egy véres és ostoba vallás ünnepe, sem mint a vadkapitalista pénzszórásé.
2016. okt. 11. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
45%
A karácsony sem legyőzhetetlen.
2016. okt. 11. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
13%
Tombol a liberalizmus :)
2016. okt. 11. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
59%

Az ugye megvan, hogy már a cikk első mondata cáfolja a címet?


Nem tiltják be a karácsonyt, csak nem tartják meg.


Arról miért nem posztoltál kérdést, hogy betiltották a hanukát, hiszen azt se tartották meg...

2016. okt. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
68%

Ha valaki nem keresztény, minek kellene karácsonyoznia?

Ha egy óvodában a gyerekek nem keresztények, miért kellene nekik karácsonyi ünnepséget szervezni?


Nem értem mi ezzel a probléma?

2016. okt. 11. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
86%
Azt szolom hozza hogy hazudsz, raadasul sajat magad cafolod meg a sajat hazugsagodat.
2016. okt. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
23%
Szokj hozzá. Pár évtized és már az lesz a furcsa, ha megtartják a karácsonyi ünnepségeket.
2016. okt. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Hihetetlen mennyi bugyuta válaszadó irt ide! Mint írtam legfelül is, a karácsony ma már nem keresztény ünnep, így ilyen érvelésre is felesleges hivatkozni. Törökország pl muzulmán ország, mégis csurig fel vannak díszítve a török utcák és a legtöbb török megtartja. Én ateista vagyok mégis karácsonyozom.
2016. okt. 11. 10:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!