Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Kuba rosszabb Magyarországnál?

Kuba rosszabb Magyarországnál?

Figyelt kérdés

Úgy mindent összevetve. Kuba még Magyarországnál is retkebb? Életszínvonal szempontjából, meg mindenhogy?


Mivel ott ugyebár az emberek ilyen 1950-60-as évekbeli autókkal közlekednek, mert annyira drágák az újabbak.


Népesség szempontjából majdnem ugyanannyi ember lakja. 11 millió ott, 10 millió Magyarországon.



2016. okt. 20. 23:56
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
#20 Elég keserű a felfogásod, de te tudod...
2016. okt. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Kubában pont hogy sokkal jobb az élet mint Magyarországon. És ez elég szégyen ránk nézve. #4


leírta a lényeget, 50 éven belül Szomália is simán megelőz minket.


#13, semmi probléma, ha az összes keresőképes ember elhúz külföldre, majd te fogod lábon kihordani az országot?

Szerintem húzz bőrt a fogaidra, rossz nézni a vergődésed. Kaptad a mínuszt.

2017. júl. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Tény hogy Magyarország egy s*zar, bizonyos szempontokból, pl hogy a szegényebb rétegeknek tényleg nehéz a megélhetés is. De egy átlag Magyar életszínvonalát nem mondanám rossznak. Inkább csak sok a kapzsi, elégedetlen ember.
2017. nov. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Átlag magyar színvonal a létminimum alatt van, annál Kuba fényévekkel jobb. Nem keresnek sok pénzt ott se, viszont szerencsére kevésből is ki lehet jönni. Nincs is 4,8 millió nincstelen, mint nálunk...
2018. jan. 18. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Kuba már most jobb hely, mióta megtörtént az ottani rendszerváltás. És közel se volt olyan hazug, erőltetett, izzadságszagú mint nálunk.

A havi keresetedből Kubában már most jobban megélsz. Idehaza meg csak nyomorogsz.


"Rosszabb.

Kuba jóval fejletlenebb nálunk."


Az ötvenes évek elmúltak, 2018 van, hahó!


"Persze, mert szomália is majd európába jön...."


4,6 millió mélyszegényünk van eddig. 2022-re összejön a 7 millió is majd. Innentől fogva azt mondhatsz, amit akarsz.


"Az igazság viszont az, hogy az emberek mindig többet akarnak, ami pedig van az szar, sokan abba sem gondolnak bele, hogy a közvetlen szomszédjaink egy részében is rosszabb vagy kb. ugyan ilyen az életszínvonal az átlag ember szintjén mint itt (Ausztria kivételével), egy fejlődő országban pedig tényleg jóval rosszabb az élet mint itt."


Ez nettó demagóg bullshit. Itt nem luxusról meg habzsidőzsiről van szó, aranyapám, hanem már az átlag megélhetés is kihívást jelent rengeteg embernek. Bazinagyra nyílt szét a társadalmi olló, középosztály kb. nem létezik, van a felső tízezer meg hatalmas nyomorgó tömegek. Jópár afrikai ország már most jobb helyzetben van, mint mi.

Szerinted meg be kéne fognunk a szánkat, mert még nem vagyunk Etiópia szintjén. Ha sikerült lesüllyednünk a szintjére, akkor kire fogsz ujjal mutogatni majd? Az Antarktiszra? "Örülj neki hogy itt élhetsz, ott bezzeg mínusz 80 fok van"...szánalmas demagógia.


"Én azt nem értem, hogy akik szerint "ennél az országnál minden jobb" akkor azok miért nem takarodnak már el innét? :D"


Folyamatban van a dolog, ne félj. Hamarosan az utolsó keresőképes ember is elhúz külföldre mint a vadliba, és marad majd egy rakás politikus, egy rakás rétinéger, egy rakás börtöntöltelék meg egy rakás nyugdíjas, és majd mutogathatnak egymásra, ki tartsa el a többit. Még körjátékot is játszhatnak: "én kis kertet kerteltem, bazsarózsát ültettem..."


"Egyébként akkor menjetek egy afrikai putriba. akár ha minden jobb, aztán onnét szájaskodjon a hozzád hasonló alak!"


Idióta demagógia egy idióta embertől. Akkor ücsörögjél csak a fosban és még örülj is neki, milyen jó meleg.


"Hát kisfiam, ti biztos a panelban éreztétek jól magatokat, de talán nem magatokból kiindulni, és igazából a mondadód többi része sem érdekelne ha nem vergődnétek ennyire szánalmasan. :)

Senkit nem érdekel hol laktok, mehettek jurtába is felőlem."


Ostoba vagy. De nagyon. Remélem tudod. Akkor jó. Szép napot.

2018. aug. 25. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Az a vicces hogy Kuba már jobb hely lett, mint Magyarország. Már Banglades is jobb hely a GDP-list alapján, de már néhány afrikai ország is megelőzött minket.

Fú de jól teljesít Orbánisztán, de tényleg! 10 éven belül Észak-Koreában örömünnepet ülnek majd, hogy többé nem ők a világ segglyuka.

Lehet hogy fáj az igazság a sok idiótának, de Kuba már sokkal élhetőbb! Köszönjétek a Viktátornak meg a sok húgyagyú szavazónak akik harmadjára is megszavazták ezt a rablóbandát!


#3 nézegettél már GDP-listát? Ez az állításod, hogy az átlagmagyar gazdagabb, mint a világ népességének 84%-a, egy orbitális nagy baromság. Egyetlen másik "fejlett" országban se nyomorog a lakosságnak közel a fele a létminimum alatt, úgyhogy ne beszélj hülyeségeket. Kaptad a mínuszt is.


#6 fejletlenebb a nagy francokat. Te is nézegesd kicsit a GDP-listát. Na ki a fejletlenebb? Kaptad te is a mínuszt.


#8 nem, nem rosszabb. Ment a mínusz neked is.


#9 hülyegyerek!!! Hasonlítsd már össze Magyarországot a többi országgal! A legalján vagyunk! Egyedül Ukrajna van mögöttünk, ők is csak a háború miatt! Már Románia és Bulgária is jobb hely lett mint Magyarország, ébresztő! Adtam a mínuszt neked is.


#12 nem akarnak az emberek mindig többet, egyszerűen egy élhető életszínvonalat várnak el, amit NEM kapnak meg már tizensok éve. Miért? Mert a kormány semmi máshoz nem ért, csak a hazudozáshoz és a lopáshoz. A klientúra zsebét tömi az emberektől elszedett pénzzel, már aminkor nem stadionokra pisál el hatalmas összegeket. Ezzel van tele az embereknek a tökük.

Többet akarnak? Igen bmag, mert amit kapnak az NULLA!!! Ez az igazság, nem az, amit te állítasz.

A közvetlen szomszédaink pedig mind lehagytak minket Ukrajna kivételével, jobb ha tőlem tudod! Már mindenütt magasabb a fizetés, alacsonyabb a munkanélküliség, és vándorolnak innen elfele az emberek ezekbe az országokba, hogy meg tudjanak élni, mert idehaza NEM tudnak! Az átlag magyar örülne ha átlag kubai szinten élhetne, mert ott legalább nem arra megy a kormányzat, hogy koldusbotra juttasson mindenkit. A mínuszt te is megkapotad.


#13 megyünk már megyünk, kisapám, eddig 1 millió ember húzott el, és még ugyanennyi tervezi, ne aggódj! Majd maradtok ti itt életképtelen csírák, oszt a havi 47 ezres közmunkabéretekből eltarthatjátok a teljes politikusgárdát, a cigányokat meg a nyuggereket is, marad majd nektek 5000 forint egész hónapra, osszátok be és bégessétek kórusban hogy de jól teljesít Orbánisztán!

Te ostoba butaproli, kaptad helyből a mínuszt!!!


#16 remek, még egy nagypofájú butaproli, összefújta itt a szemetet a szél.

Afrikai putri...aranyapám, ilyen szardumát már rég olvastam, gratulálok, te vagy a legostobább a mai napon!

Tehát meg se próbáljunk változtatni, javítani valamit, hanem örüljünk neki hogy csak ennyire szar, mi? Tiszta sorozatgyilkosok érvelése..."jajajajajajjj bíró bácsi kérem, én olyan jó fiú vagyok, csak tíz embert öltem meg, nédda az a másik az ötven embert ölt le, tessék engem elengedni"...röhejes vagy. Vagy inkább siralmas.

Kubába téged pedig be se engednének, maradjunk annyiban. Kaptad te is a mínuszodat, butaproli.


#20 már megint te???

Mi van aranyapám, csak nem célbatalált az írás? Csak kiderül, hogy egy panellakó legalja patkány vagy. Fáj az igazság?

Tudod aranyapám, nem mindenki született arra hogy egy koszos panelban közmunkásbéren vegetáljon, a lakosság döntő hányadának nagyobbak az igényei. Ha neked jó hogy utolsó adósrabszolga vagy, az a te bajod, de ne várd már el ezt mindenki mástól.

Jössz az afrikai szardumáddal és még te nevezel szánalmasnak másokat :D kimentem röhögni!

Az a te bajod, prolikám, hogy csak a jeled volt körfűrész az óvodában, nem rajtad használták...

Újból kaptad a mínuszt, proli seggarc. Most már szűnjél meg.


#23 az átlagmagyar életszínvonala jelenleg a létminimumon van. Ha ezt nem nevezed rossznak, akkor szerinted mi a rossz? Ja tudom, afrikai putri...te is kaptad a mínuszt.

2019. aug. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!