Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Románok miért néznek le minket?

Románok miért néznek le minket?

Figyelt kérdés

Kb. az összes sportban jobbak vagyunk,mint ők (foci válogatottszinten, kézilabda,vizilabda, vívás,úszás,kosárlabda), Magyarország és a magyarok sokkal hosszab történelemmel rendelkezik, szebb is az országunk. Országunk is kb. 10 évre még előrébb van,mint az övék.


Meg persze még: [link]



2016. okt. 29. 15:15
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
90%
Kérdező! Te most tényleg a futballon keresztül akarsz választ találni erre a kérdésre? Ne tedd, mert még mindig legfeljebb csak egy szinten vagyunk velük ebben. Egyébként szerintem nem lenézésről van szó, csak "szimpla" utálatról. A magyarok utálják a románokat, a románok meg a magyarokat. Maradva a futballnál: 1-1
2016. okt. 30. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Te most ténykeg a futballon keresztül próbálsz választ találni erre? Ne tedd, mert a jónak mondható EB szereplés ellenére, inkább csak egy szinten vagyunk velük. Egyébként szerintem, nem lenézésről van szó, csak "szimpla" utálatról. A magyarok utálják a románokat, a románok utálják a magyarokat. Maradva a futballnál: 1-1
2016. okt. 30. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
Kérdező! Te most tényleg a futballon keresztül akarsz választ találni erre a kérdésre? Ne tedd, mert még mindig legfeljebb csak egy szinten vagyunk velük ebben. Egyébként szerintem nem lenézésről van szó, csak "szimpla" utálatról. A magyarok utálják a románokat, a románok meg a magyarokat. Maradva a futballnál: 1-1
2016. okt. 30. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
Albánia - roma-nia 1-0, Montenegó - roma-nia 0-0, Kazahsztán - roma-nia 0-0. Megnéztem újra a román - svájcit és a magyar - svájcit. Sokkal előrébb állunk mint ők, a mi játékunkat felszabadultság jellemzi, övékét meg a görcsöcs beállunk a kapuba,hogy ne kapjunk gólt.
2016. okt. 30. 08:48
 15/32 A kérdező kommentje:
A románok pl annyira megirigyeltek bennünket,h először az ország történetében ők is külföldi trénert hoztak a kokós Daumot aki szintén Német ezt teljesen egyértelműen a mi példánk miatt tették.....
2016. okt. 30. 08:51
 16/32 anonim ***** válasza:
Egyrészt magyarként, nyilván elfogult vagy, a magyar válogatottal szemben. Másrészt, az albán ezüstérmes, kiverte a BL-ből az FTC-t, amely toronymagasan nyerte a magyar bajnokságot. Montenegro és Kazahsztán ellen, nem tudom mire jutnánk, de azt tudom, hogy Feröeren egy 0-0-ra telt, míg például Portugália, elég tisztességesen kitömte őket. Túl rövid még a válogatott sikeresebbnek mondható időszaka ahhoz, hogy abból messzemenő következtetéseket lehetne levonni. Ami tény: az utolsó alkalommal, amikor egy csoportban szerepeltünk, mögöttük végeztünk.
2016. okt. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
Klubfoci meg ro*hadtul más,mint a válogatottbeli. Idén a Videoton 100,hogy ott lesz az EL-ben.
2016. okt. 30. 14:36
 18/32 A kérdező kommentje:

Magyar rész:


Szántó Tamás - Austria Wien

Kleinheisler László - Werder Bremen (Kölcsönben: Darmstadt)

Nagy Ádám - Bologna

Balogh Norbert - Palermo

Sallai Roland - Palermo

Kecskés Ákos - Atalanta (kölcsönben: Újpest)

Csoboth Kevin - Benfica

Szerető Krisztofer - Stoke City

Kalmár Zsolt - RB Leipzig


Román rész:


Nicolae Stanciu - Anderlecht


Fiatalabbak terén sokkal előrébb állunk,főleg,hogy a román csapat többségét 30 évesek teszik ki.

2016. okt. 30. 14:45
 19/32 A kérdező kommentje:
És ez magyar részről csak a légiósok, és még vannak páran.
2016. okt. 30. 14:46
 20/32 anonim ***** válasza:
Csakhogy te, a fociról írtál, márpedig annak része a klubfoci. Sőt, anélkül nincs is válogatott, nem gondolod? Egyébként, nekem tetszik az elfogult rajongásod, mert engem is érdekel a foci, csak én egyelőre nem látok annyit ebben a válogatottban, mint te. Kijutottak pótselejtezővel, a 24 csapatos EB-re és ott kétségtelenül, várakozáson felül szerepeltek. Viszont amit a vb-selejtezőkön eddig nyújtottak, abban nincsen semmi "extra". Persze, a románok gyengébbek, mint pár éve, mi egy kicsit erősödtünk, én ezért látom úgy, hogy pillanatnyilag egy szinten vannak a válogatottjaink. Klubszinten, inkább a románok a nyerők. Mindenestre, én addig nem várnék csodát, amíg a magyar bajnokot, kiveri az albán bajnokság 2.-ja (Sajnálom, ez nekem nagyon fájt, ezért írom le újra. És a futball, ahogy mondani szokás, a klubokban "dől el"). A válogatott játékosaink klubjai pedig, valóban jól mutatnak, de ennek értéke akkor lesz, ha majd végigjátsszák benne a bajnokságot, urambecsá', meghatározó játékosként. Szóval, én nagyon korainak érzem ezt a "hurrá optimizmust". Egyébként soraidból én sokkal inkább azt érzem, hogy te nézed le a románokat, legalábbis a román focit. Szerintem ne tedd, korai ez még.
2016. okt. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!