Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Trumpnak van még esélye a...

Trumpnak van még esélye a fordításra?

Figyelt kérdés
Szerintem még egy kicsi van ha sikerül elnyernie a bizonytalan államokat főleg pl: Floridát.

2016. nov. 2. 17:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
24%
Alap hogy nem fogják női kezekre bízni Ámérikát.
2016. nov. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Van esélye.


Clintonnének betesznek a most robbant FBI botrányai.

2016. nov. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Off: Ti kinek drukkoltok?
2016. nov. 2. 17:48
 4/12 anonim ***** válasza:
4%
Rosszabb lesz, ha Putyin lesz az elnök, mintha Clintonné lenne.
2016. nov. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Hogy kinek drukkolok?

En, mint magyar, nagyon nem szeretnem, ha az amerikai kulpolitika tovabbra is az Obama altali bakloveseket folytassa, hisz mi a nyugati erdekszferaaba tartozunk. A Clintonok semmivel sem jobbak Obamanal ebbol a szempontbol.

Tehat nem szeretnem Clintonnet.


Ugyanakkor felek egy kicsit Trump onfejusegetol es indulatossagatol, nem tudom, nem fogja-e felforgatni a vilagot.


Azert megis inkabb megprobalkoznek az ujjal, hatha jo jon ki belole.

2016. nov. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
59%

Obama volt a legjobb, ami azzal az országgal történhetett.

Egész más vonalat képvisel, mint az elődei.


Sok szexista mondja, hogy nem lehet egy nő az elnök.

De még többen mondják, hogy nem lehet Trumpból elnök, mert akkor világháború lenne.

Az az ember kb úgy dönt emberi sorsokról, mint egy durcás óvodás. "A Pistike csúnyán nézett rám! Ezért kapjon méreginjekciót"


Nincs esélye, hogy fordítson.

Sokan fognak elmenni azért, hogy még ha nem is Hillary az álmuk, de Trump ellen szavazhassanak. Tehát a kisebbik rosszt választják.

Bár szerintem nem lesz rossz Hillary, egy nő nagy változásokat hozhat. Ez egy ilyen évezred: az első fekete elnök után jön az első női elnök. Teljesen biztos vagyok benne.

2016. nov. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem nincs esélye fordítani és ez így van jól.

Nem hiányzik egy Duterte a Föld legerősebb államának az élére.

2016. nov. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%
Én igazán nem szeretem Trumpot, de egyszerűen naiv dolog azt állítani, hogy ne lenne esélye. Annyira van esélye, hogy jelenleg ő vezet a legújabb közvéleménykutatások eredményei alapján Clinton újabb botrányának köszönhetően.
2016. nov. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Egyik kutatás szerint 45-46-on állnak, másik szerint 47-42-n.

Friss adatok, mai cikk.

Az ország nagyszámú lakosságát tekintve millióknak kellene átállni - és nem csak annyi, hogy nem mennek el szavazni, hanem konkrétan a másikra szavazni, mint ahogy a közvéleménykutatásban nyilatkozott.

Ennyi ember nem fog átállni, ahhoz ennél az e-mail botránynál sokkal több kell.

Főleg, hogy ez most egyelőre egy nesze semmi-fogd meg jól.

A nyomozást egyszer már lezárta az FBI, a mostaninál meg még nincsenek hivatalos infók, az is lehet, hogy olyan levelekről van szó, amiket már korábban is tudtak. A nyomozásnak meg nem lesz vége jövő keddig.

Aki el akart pártolni Clintontól, az már megtette az eredeti botrány alkalmával. Aki mellette maradt, az továbbra is maradni fog.

Aki pedig eddig Clinton elveivel értett egyet, de most megingott, az akkor sem fog Trumpra szavazni, mert egyszerűen olyan ellentétes elveket fogalmaznak meg, hogy ha el is dobja az egyiket, akkor sem választja a másikat. Inkább el sem megy.

2016. nov. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
82%
Clintonné álltólag leszbikus, mindenesetre eléggé férfias egy nő. Bizonyos pletykák szerint Clintotn impotens és csak orálisan képes aktusra, ezt meg is erősítette a neje, viszont Clintonné pedig sosem volt még férfival, csak a nőket szereti. Pont ezért érdekből házasodtak
2016. nov. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!