Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ha tippelnetek kéne, szerintet...

Ha tippelnetek kéne, szerintetek mi a csillagjegye Trumpnak és mi Hillary Clintonnak? Ne csaljatok, csak kíváncsi vagyok, ki mit tippel.

Figyelt kérdés
Én Hillaryét eltaláltam, Trumpét nem, kíváncsi vagyok, ki jobb nálam. :)

2016. okt. 14. 19:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én meg fordítva:)
2016. okt. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Mérleg és rák. 1/12 az esélye, hogy az egyiket eltaláljam, 1/144, hogy mindkettőt... lássuk... Hát, ez nem talált. Na mindegy.
2016. okt. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Felőlem így is jöhetnek a tippek, tudom, hogy a napjegy olyan sok mindent nem mond el egy emberről. De azért pont Ráknak tippelni bármelyiküket is... :D
2016. okt. 14. 20:51
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Trumpnak szerintem Bak, Hillary Halak.Lusta vagyok utánanézni.Eltaláltam?
2016. okt. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyiket se találtam el. :d Trumpnak oroszlánt, Clintonnak Kos-t.
2016. okt. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Trump Bika? a másikra nincs ötletem
2016. okt. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Trumpra én is Bikát tippeltem először :D eddig senki se találta el egyébként, a Trump-Oroszlán volt a legközelebb mondjuk, mert a chartjában sok minden van az oroszlánban, többek közt a Mars, és az aszcendense is az. De a napjegye más. Hillary pedig szerintem nagyon tipikus.
2016. okt. 15. 01:32
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Trump ikrek, Hillary oroszlán? :D
2016. okt. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Küldhetek neked pár embert? Róluk mondd meg, ha igen akkor dobj egy privit és már linkelem is a videókat. Csalni nem ér.
2016. okt. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Miért küldenéd pont nekem? :) Írd ki kérdésben, mint én, és ott majd tippelek. Csak játékból tettem fel ezt, és mert valamennyire érdekelt, hogy, mivel gondoltam, a többség a jegyek alaptulajdonságait ismeri, amikor tippel, ki milyennek látja a két jelöltet.


Trump egyébként valóban Ikrek. És fura, mert tudom, hogy nagyon sok, teljesen különböző nagy politikus csillagjegye Ikrek, nála mégsem jutott eszembe. Az első tippem Bika volt, a második... talán Kos. Clintonnál a Halak tipp lepett meg legjobban, a Halak-jellegű személyiséget politikusként elképzelni alapból nehezen megy, ő meg aztán még annyira se Halak-jelleg, hogy így semennyire. :D

Aki lusta volt megnézni, ő Skorpió egyébként, nekem ez nagyon lejött, Szűz aszcendenssel.

2016. okt. 15. 23:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!