Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerinted kik voltak az...

Szerinted kik voltak az eddigi legjobb szónokok a politikában? És szerinted miért?

Figyelt kérdés
Persze a mai világból is jöhet.
2016. nov. 3. 21:36
 1/8 anonim ***** válasza:
49%

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__175..

from google

About 144,000 results (0.58 seconds)

2016. nov. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem Hitler a valaha elt legnagyobb szonok.
2016. nov. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%

Hitler és Goebbels közelébe nem ér senki.

Szerintem a legnagyobb szónokok azért a legnagyobbak, mert hisznek abban amit mondanak, ami manapság a legtöbbről nem mondható el.

2016. nov. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem is Hitler. Valamit nagyon "jól" csinált hogy ennyire tudta manipulálni az embereket. Vagy nem is tudom mi erre az igazán jó szó..azért remélem érthető hogy mit akarok.
2016. nov. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is Hitler jutott eszembe elsőre.

De az amerikai elnököknek is sokat kell beszélni a választási kampányban, hogy meggyőzzék a választókat.

2016. nov. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%
Hitler nagyon jó volt. Kossuth is nagy szónok hírében állt. Az angol "fasiszta" vezér, Oswald Mosley is jónak tűnik a felvételeken. Valószínűleg jó szónok lehetett szerintem Napóleon, Julius Caesar, Lincoln, Cicero, Szókratész és Kennedy is. Miért? Meg tudták szólítani, győzni az embereket, hatással tudtak lenni rájuk, műveltek, okosak, karizmatikusak voltak, választékosan beszéltek, igaz dolgokat mondtak.
2016. nov. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyértelműen Hitler az első, azután én Göbbelst, Martin Luther Kinget, és Churchillt sorolnám a XX. századból.


Ha a világtörténelmet nézzük, akkor már nehezebb, de szerintem Periklész, Kossuth, Cicero, Platón, Themisztoklész, Deák, talán Cézár és Augustus is. Most ennyi jutott eszembe, de biztos, hogy van jóval több is.

2016. nov. 4. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Akkor én is bővítem a sort egy Hitlerrel:D

De hogy legyen valami érdekes is pl. Avatara is nagyon jó szónok,annyira,hogy képes elhitetni bármilyen hülyeséget az őt hallgatókkal.

Egyébként Arisztotelész is biztos nagyon jó szónok volt,csak sajnos azt nem tudjuk visszahallgatni(pedig olyan jó lenne:D).

2016. nov. 4. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!