Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mire hozzák fel sokan érvként,...

Mire hozzák fel sokan érvként, hogy Németországban többet kap egy menekült, mint Magyarországon egy dolgozó? Arra, hogy Magyarországot teljesen elszegényítette a Fidesz és kisebb mértékben, de az összes eddigi párt?

Figyelt kérdés
2016. nov. 7. 16:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerinted, mennyire helyes ennyire kinyalni a feneküket az idegeneknek, amikor a kelet-európaiak alig élnek meg.Az átlagbér jóval a nyugat-európai segélyek alatt van.
2016. nov. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Dehogy kedveském. Csupán arra kívántam utalni, hogy ma már valakinek az eltartást fizetnem kell. sokkal szívesebben tartalak el téged mint farokszopót, mint néhány kecskebaxót.


Persze ha ezzel problémáid vannak én szívesen tarkón lőnék minden ingyenélőt.

2016. nov. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem kapnak többet, kb 40 ezer forintnak megfelelő összeget és gyerekenként további 20 ezret, de többször felvetették már ennek mérséklését. Meg persze étkezés és lakhatás, de ettől ez kint szinte semmire se elég.

A munkanélküli segély az, ami több (volt fizetés 60%-a), viszont azt se osztogatják pofára. Ledolgozott 1 éves munkaviszony, helyi lakcím szükséges, de csak 1 évig jár legfeljebb.

2016. nov. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

"Szerinted, mennyire helyes ennyire kinyalni a feneküket az idegeneknek, amikor a kelet-európaiak alig élnek meg.Az átlagbér jóval a nyugat-európai segélyek alatt van"


Mennyire helyes akkor ilyen alapon norvég orvosoknak havi kétmilliót adni, miközben Bangladeshben a sokkal többet dolgozó munkások 50 ezret se kapnak. Sokkal nagyobb társadalmi különbség ez, mint a kérdésben szereplö példa.


"Dehogy kedveském. Csupán arra kívántam utalni, hogy ma már valakinek az eltartást fizetnem kell. sokkal szívesebben tartalak el téged mint farokszopót, mint néhány kecskebaxót."


Miért kéne a Németországban élő menekültek eltartását fizetned, ha szabad kérdeznem?


"Persze ha ezzel problémáid vannak én szívesen tarkón lőnék minden ingyenélőt."


Ezzel nem vitatkozok, elhiszem, hogy tőled ennyire telik.

2016. nov. 7. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!