Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ezért kellett a borsod-megyei...

Ezért kellett a borsod-megyei honfitársainak Kanadába menekült státuszt igényelni?

Figyelt kérdés

Pár hete történt, Toronto belvárosában.Aki ott volt, a látvány okozott neki pár vidám percet.

Szimpla délután a belvárosban,mindenki nézelődik telik az idő.

Egyszer csak valami megcsapja a fülem, nem akartam elhinni amit hallok.Magyar lakodalmas,mulatós zene ordít,vagyis inkább dübörög és egy jellegzetes kocsi hang társul hozzá.

Hátranézek, de ami láttam nem felejtem, de szerintem a többi polgár sem.Egy piros Ferrari 360 modenából jött a jellegzetes magyar zene.Az egész kereszteződés ezt figyelte.Benne két borsodi, agyonszoláriumozott honfitársunk, olyan szinten kigyúrva, hogy Fekete Laci ha benézett volna a kocsiba, elszégyellte volna magát.

A szélső sávban mentek, és a jobb nőknek megnyomták a gázpedált, ekkor a kocsi felüvöltött.

Pirosat kaptak, majd a kereszteződés másik oldalán megállt egy csapat fiatal és csinált pár lépés csárdás táncot(nyilván ők is hazánkfiai voltak), erre egy hatalmas dudálást nyomtak neki.

Majd zöld lett, és egy forma1 rajtot bemutattak a fiúk.Hát mit mondjak én abban a helyzetben szégyelltem magam, hogy magyar vagyok és hogy ilyen előfordulhat még.

Elvileg ezek az emberek azért mentek ki borsodból, mert "üldözték" őket, és menedék kérelem kellett nekik, meg segély.

Ennyire jó lenne a kanadai szociális háló, hogy ilyen kocsikra telik belőle?

Mert én ezt máshogy nem nagyon tudnám megmagyarázni.

Ilyenek miatt van a magyarokról lesújtó külföldi vélemény, sok politikai vagy közéleti lapban?



2016. nov. 7. 18:00
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Valószínűtlennek tartom, hogy menedék státusszal voltak ott, sokkal inkább nem kaptak vízumot az usa-ba és beérték a szamárral is.
2016. nov. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
17%
AZ aztán igen. Te aztán jó ember(fel)ismerő vagy... A távolból nagyon szépen kianalizáltad őket te hősmagyar.
2016. nov. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
15%
Az nem lehet, hogy dolgoztak és abból vették a kocsit?
2016. nov. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

"Az nem lehet, hogy dolgoztak és abból vették a kocsit?"


Biztos van ilyen jó fizető munkahely, ahol már délután nem kell dolgozni, és az ember ferrariban bömböltetheti a zenét.

Lehet ezért mentek abba az országba, mert ott mindenkinek lehet ilyen munkája. :)

2016. nov. 7. 18:18
 5/26 anonim ***** válasza:
29%

Kb 15 év segély teljes összegét kellene erre félretenni, hogy egy olcsóbb Ferrarit megvehessen kint.


"Biztos van ilyen jó fizető munkahely, ahol már délután nem kell dolgozni, és az ember ferrariban bömböltetheti a zenét. "


Képzeld el itthon is rengeteg autó van az utcán délután, nem kell ehhez Kanadáig menni.

2016. nov. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
42%

Most miért baj az, ha mulatóst hallgattak? Oké, én sem vagyok odáig a műfajért, de néha azért két power metál között is befér egy Fásy mulatós, ha megvan a rugózás:D


Mit fáj ez neked?

Ha ott élsz, simán tájékozódhatnál róla mennyi segélyt kap ott egy menekült-státuszos. Valószínűleg nem eleget egy Ferrarihoz.

Ha ők nem lehettek napközben az úton, akkor Te mit csináltál? "nézelődtél, telik az idő"?

2016. nov. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
63%

"Az nem lehet, hogy dolgoztak és abból vették a kocsit?"


Azért, Kanada bármennyire is jó hely, átlagembernek nem nagyon telik luxus sportkocsira.Kivéve, ha topmenedzser, plasztikai sebész vagy hasonló.


Ilyen "dzsigolók" meg mindent csinálnak, csak nem dolgoznak.


Miből lett ilyen kocsi?

Kokó kereskedelemből, nők futtatásából vagy hasonló fincsi tevékenységből.



Az, hogy ők dolgozzanak, az egy nagyon naiv, sőt inkább rasszista gondolat.

2016. nov. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

"akkor Te mit csináltál?"


Turistaként sokkolt ez a látvány:)

2016. nov. 7. 18:41
 9/26 anonim ***** válasza:
27%
Irigy
2016. nov. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
27%

Azon kívül, hogy magyar mulatóst hallgattak és valószínűleg magyar cigányok voltak, tudunk róluk bármit?

Mert szerintem ebből kiindulva elég meredek dolog egyből stricinek meg dealernek elmondani őket....

2016. nov. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!