Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Sokan Amerikában már a mai...

Sokan Amerikában már a mai napot a 9/11-hez hasonlítják, csak 11/9-ként, lehet elkezdődtek Amerika végnapjai?

Figyelt kérdés
2016. nov. 9. 09:06
 1/6 anonim ***** válasza:
97%
Egyaltalan nem kezdodtek el a vegnapok. Voltak mar furcsa vezetok a tortenelemben, es atveszelte a vilag. Napoleon Hitler Sztalin. Itt az ideje, hogy egy elmebeteg jusson mar Amerikanak is, hatha most mi szabaditjuk fel majd oket.
2016. nov. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%

"Sokan"


Nyilván nem a leendő elnök szavazói. Nyilván lesz akinek jobb lesz, lesz akinek rosszabb lesz.

2016. nov. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
96%
Akár. Igazából én csak Amerikában csalódtam most egy hatalmasat. Bugyuta és ostoba emberek mindig voltak, vannak és lesznek is, de nem kell őket a világ legnagyobb hadseregének/gazdaságának/nemzetének az élére helyezni. Valami hatalmas probléma lehet az emberekkel, hogyha nem képesek a PR munkát elkülöníteni a valódi politikától, de kíváncsi vagyok, mit fog kezdeni ez a felfuvalkodott majom.
2016. nov. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%
Én már akkor csalódtam bennük,mikor a pipáért meg tudták buktatni Clintont. Olyan átlátszó volt az egész, aztán jöttek a becstelenebbnél becstelenebb elnökök helyette.
2016. nov. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem kell temetni, az elnök alatt továbbra is rendes szakemberek dolgoznak. De attól ez még nem jó hír, ami szerintem elsősorban a külpolitikában fog meglátszódni.


Reméljük hallgat majd a tanácsadóira ebben a tekintetben.

2016. nov. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Még lesz 1/19 és 19/1 (ja, az nem), és akkor kezdődnek azok a vég napok, csak arra gondolok...
2016. nov. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!