Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Donald Trumpnak hány felesége...

Donald Trumpnak hány felesége volt? És hány gyereke van? Hány unokája?

Figyelt kérdés
Azt tudom két zsidó unokája van. ( [link] )
2016. nov. 9. 10:29
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

[link]


3 feleség (Ivana, Marla, Melania).

5 gyerek (Donald, Ivanka, Eric, Tiffany, Barron)


És 8 unokája van, ha jól olvasom.


Ha mondjuk nem a kurucinfóról tájokódnál, akkor lehet, hogy magad is megtaláltad volna ezeket az infókat...

2016. nov. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
20%
Egy pnapecér állatkerti példány.
2016. nov. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
43%

2:

Te miről beszélsz? Úgy érted hogy minden férfi álma? Gondolj már bele a legkisebb fiát 60 éves korában csinálta.


Nekem sosem lesz ilyen jó életem mint az öregnek ezt bevallom, de 60 évesen gyereket csinálni egy 25 évvel fiatalabb szupermodellel azért szép teljesítmény, amit kevesen képesek elérni. (Már csak azért is mert a legtöbb 60 évessel nem állnak le 25 évvel fiatalabb nők.)


Férfiként él. Ezért lehet tisztelni.

2016. nov. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%

1:

Az én 2 kedvenc netes magyar híroldalam a 444.hu és a kuruc.info, mert mindkettő a maga végletében nagyon szélsőséges. (Amúgy felpontoztam a válaszod.)


Aki meg okosan akar tájékozódni, az mindenfajta hírforrást elolvas. Ha libsi vagy, ne csak 444-et olvass. Ha széljobber vagy, ne csak kurucot olvass. Ez az én hitvallásom.

2016. nov. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4 Értem, amit mondasz, de ilyen tényszerű dolgoknak nem a kurucinfón fogok utánanézni (és nem is a 444-en), hanem mondjuk kicsit.. tárgyilagosabb oldalakon.
2016. nov. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5:

Egyetértek azzal amit mondtál.

Ez világos. Én is így gondolom. Ez a két oldal sokkal inkább véleményoldal, semmint híroldal.

2016. nov. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!