Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Másnak is öröm nézni, ahogy a...

Másnak is öröm nézni, ahogy a nyugat-európai elit sivalkodik Trump győzelme miatt?

Figyelt kérdés

Némelyikük, nem is gratulált neki.

Helyette, elkezdtek toporzékolni.Ők Clintont akarták.


Az mindent elmond egy nyugat-európai jobboldali párt jobboldaliságáról, hogy Clintont támogatja.Különösen a német CDU-re igaz ez.

Mégiscsak inkább baloldali,liberális párt az.



Ami nekik rossz, az Magyarországnak jó.Nem árt jóban lenni Trumppal.


2016. nov. 9. 17:38
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
0%

Imádom nézni! Akkor voltam utoljára ilyen boldog, mikor Demszki eltakarodott a p....ba! :)

A facebookon is verik magukat a földhöz az "elit" ismerőseim kínjukban! Imádom!

Remélem Colin Bellt is lehúzhatjuk a budin!

2016. nov. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
"Nem árt jóban lenni Trumppal". Általában az amerikai elnökökkel, nem árt jóban lenni. Én igazából, nem sok jót nézek ki belőle, de azért remélem, hogy a sok "ünneplőnek" lesz igaza. Csak nem bízom benne...
2016. nov. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
27%

Én Svédországban élek, és az itteni újságírók szinte remegõ kézzel írtak Trump gyõzelmérõl. Mintha pánikor akarnának kelteni. Egy darab elõnyét nem írták meg annak hogy Trump lett az elnök.

Szerintem pedig nem véletlenül kapott több szavazatot Hillarynél.

2016. nov. 10. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

#23: "Szerintem pedig nem véletlenül kapott több szavazatot Hillarynél."

Nem kapott több szavazatot, ideje lenne tájékozódnod hogyan is zajlik ott egy választás...

De ha már szavazatok, tessék:

Trump: 59,698,506

Hillary: 59,926,386

2016. nov. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 zimonyi attila ***** válasza:
4# és 5# fidesz droid - élősködünk nyugaton!! Ennyi baromságot összehordan!! Meg vagy arról győződve, hogy a "nyugat" valaha is ingyen adott valamit?? Ennyire nem lehetsz naiv!! Hoszzú itt kifejteni és off is, hogy mit is jelent egy kelet -közép európai piac a "nyugat" számára, aminek gynge ellentételezése az EU-s támogatás!! Te azt hiszed, hogy ezek ajándékokat osztogatnak?? Mintha a Jereváni rádiót hallgatnád - azt mondták osztogatnak, nem!!.....Fosztogatnak!!
2017. jan. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!