Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit kérdeznétek egy olyan...

Mit kérdeznétek egy olyan embertől aki Trumpra fogadott?

Figyelt kérdés
150 000 forinttal lettem gazdagabb ma reggel. Nem hittem médiának és a hamis közvélemény kutatásoknak és tessék.
2016. nov. 9. 20:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Mekkora volt a szorzó
2016. nov. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
?
2016. nov. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
x3 volt amikor megraktam. Később kellett volna mivel felment x5-re, de így se bánom. Akiknek mondtam, hogy fogadtam mind hülyének néztek, hogy 75 000 forintot képes vagyok erre felrakni. Utólag bezzeg már ők is bánják, hogy nem fogadtak :D
2016. nov. 9. 20:16
 4/7 anonim ***** válasza:

Kérdező, én is így tettem, meg még sokan mások.

Nekem kicsit több pénz jött be, holnapi nappal ott hagyom a melót, és amerikában fogok utazgatni egy évig.

2016. nov. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem mertem pénzt rakni rá mert féltem hogy van az a korrupció...
2016. nov. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#4 Pont hogy nagyon kevesen tettek így. Nem hiába lett a végén x5-ös a szorzója. Lemerem fogadni még maga Trump sem fogadott volna nagyobb összegben, annyira bizonytalan volt.


Ezzel ellentétben volt aki Hillary-re tett 70 000$ összeget. Az nem fog egy darabig utazgatni, főleg nem Amerikában.


Az, hogy bejött a megérzésünk annál már csak a többiek könnye édesebb ahogy szomorkodnak.


Amit viszont én tenni fogok az viszont ugyanez lesz amit írtál azzal a különbséggel, hogy előtte még spórolok és befektetek máshova.


Már csak kíváncsiságból ha megírnád mekkora összeget volt szerencséd nyerni, akár csak privátban érdekelne. Utazáshoz meg jó utat kívánok!:)


https://www.youtube.com/watch?v=yZNtYmdZ-4c

2016. nov. 9. 21:33
 7/7 anonim ***** válasza:
Hol fogadtál am?
2019. ápr. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!