Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Én örülök hogy D. Trump lett...

Én örülök hogy D. Trump lett az Usa új elnöke. Végre egy keménykezű, férfiközpontú elnök. Ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés

Végre egy olyan elnök, aki nyíltan vállalta, hogy nyit a kelet-európai térség fel, és az orosz kapcsolatokat feléleszti, megreformálja a gazdaságot, és újra a fehér munkásosztály fog amerikában jól élni, nem az illegális mexikói, meg ki tudja honnan jött emberek.

Ezeket ki akarja tenni az országból, hogy azok a fehérek, akiknek a felmenői régen a gazdasági sikerekkel naggyá tették az országot, ismét a világ legjobb országává varázsolják.

És végre egy olyan elnök, aki a liberálisabb, demokratikusabb politikai eszmerendszert inkább hasonló értékrendre cseréli le, mint Putyin vagy a mi miniszterelnökünk.

Nem akartam több dolgot írni róla, ki hogy van vele?



#elnökválasztás #D.Vadernagyúr
2016. nov. 9. 21:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
38%
orulok neki. legalabb lekerul a szinterrol a meleghazassag es egyeb epuletes problemak. Lassan ugyis ott tart a vilag hogy kotelezove kene tenni. Nem lesz olyan elnezo az illegalis bevandorlassal szemben USA es meg sok mas jo dolog is varhato.
2016. nov. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
68%
11-es és azzal mi oldódik meg ha nem lesz melegházasság? 2016-ban olyan szánalmas még mindig ezzel dobálózni, ha egyszer megszavazták akkor maradjon is meg.
2016. nov. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 kovpet ***** válasza:
68%

"Lassan ugyis ott tart a vilag hogy kotelezove kene tenni."


Ez jól hangzik és a nullagyú szélsöjobbosok körében népszerűek is az ilyen nagy bemondások, de azért erre az állításodra mutathatnál valami bizonyítékot is.

2016. nov. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!