Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Támogatnád hogy az emberiség...

Támogatnád hogy az emberiség minden a globális felmelegedést fokozó tevékenységét azonnali hatállyal leállítsák?

Figyelt kérdés

Létszükségleti sorrendben annyi tevékenységet tiltanának be hogy vissza fordulhasson a felmelegedés.


Jól érted, ettől a pillanattól nem vezethetnél, nem ehetnél marhahúst stb.



Persze, tudom hogy neked ezek fontosabbak mint hogy ne te legyél az utolsó generáció emlős állat a Földön.



2016. nov. 12. 22:13
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
84%
Nem.
2016. nov. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
86%

Nem.


Egy ilyen átállás több évtizedet vesz igénybe jó esetben.

2016. nov. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
27%

Baromságokat beszélsz.

A technológiai szingularitás hamarosan beköszönt és nem lesz több tökéletlenség a Világon.

2016. nov. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
15%

3 napja havazik az ország magasabb részein.

nem úgy látom hogy úgy dübörögne a felmelegedés.

Nyáron is max 35 fok volt, pár éve volt még 40 is, de mostanra már visszaesett.

Most meg már november elején havazik.

Inkább lehűlés lesz itt, mint felmelegedés.

2016. nov. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
37%
Dehogy támogatnám, tudom jól, hogy csak a csóró proli nem autózhatna meg nem ehetne akármit, a felső tizezer burzsuj meg továbbra is dőzsölne a javakban.
2016. nov. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
92%
Kőkorszak lenne...
2016. nov. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
33%

"Persze, tudom hogy neked ezek fontosabbak mint hogy ne te legyél az utolsó generáció emlős állat a Földön."


Pontosan így van. Nem tervezek gyereket vállalni, nem nagyon zavar, ha utánam tropára menne a Föld. Bizonyos értelemben jobb érzés lenne, ha tudnám, hogy utánam is rendben lesznek a dolgok a bolygón, de csak ezért nem akarnék visszatérni egy 20. század eleji életszínvonalhoz.

2016. nov. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
47%

"Persze, tudom hogy neked ezek fontosabbak mint hogy ne te legyél az utolsó generáció emlős állat a Földön."


Már ne haragudj, de szerintem az embert jóval könnyebb kiirtani, mint mondjuk az egereket és a többi rágcsálót, amik szintén emlősök és a dinoszauruszokat is túlélték.

Vígan itt lesznek még azok, akármilyen globális felmelegedés is legyen. Sőt, mi több, az emberek sem fognak kipusztulni a globális felmelegedéstől.

2016. nov. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
69%

"3 napja havazik az ország magasabb részein.

nem úgy látom hogy úgy dübörögne a felmelegedés."


neeeeeeee ezt most komolyan írtad????? :D

2016. nov. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 tetro ***** válasza:
65%

22.16

Te nem sokat tudsz erröl a globális felmelegedés dologról, ugye?

2016. nov. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!