Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A Trump ellenesek a demokráciá...

A Trump ellenesek a demokráciát féltették, most meg tömegesen tüntetnek egy demokratikusan megválasztott elnök ellen. Nem ellentmondásos ez?

Figyelt kérdés

Hogy nem tartják tiszteletben a demokráciát?

Legszívesebben leváltanák Trumpot, mint valami harmadik világbeli diktatúrában.

Sokszor olvastam már, hogy a liberálisok demokráciája addig tart, amíg az a saját érdekeiket képviseli. (pl. amikor Merkel minden "gyűlöletkeltő embert" kitiltatott Zuckerbergel facebookról stb.) Kezd ez egyre nagyobb igazságot nyerni.



2016. nov. 13. 21:46
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
49%
Konkrétan a tüntetők 90%-a ballag a "not my president"-es táblával és balhézik, de egy pontot sem tudnának Hillary vagy Trump programjából elmondani. Az egy dolog, hogy ők élnek a demokratikus jogukkal, de ha tehetnék ők nem demokratikusan járnának el és ott lőnék agyon Trump-ot az utcán, hogy a tinisztárjaik meg a média által agyonistenített Hillary lépjen a helyébe.
2016. nov. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
82%
Persze, de mivel a "véleményed" nem más mint szalmabábokon alapuló uszítás a liberálisok ellen, így fenntartjuk a jogot hogy beszóljunk érte.
2016. nov. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
75%

# 3/10 Időpont ma 22:03


Obama ellen is ez ment, Gyurcsány ellen is ez ment. Most akkor mindenki antidemokratikus?

Tényleg nem tudod miről beszélsz. Nyilvánvalóan csak önigazolást akarsz a liberálisok gyűlöletére, mert ha nem gyűlölködsz, még a végén gondolkodnál...

2016. nov. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

Vajon mikor unnak rá a liberálisok a vergődésre meg a sírásra?

Mikor veszik észre, hogy kutya sem kíváncsi rájuk?

Vajon egész télen ott fognak dekkolni a Trump Tower előtt?

2016. nov. 13. 22:20
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

"Legszívesebben leváltanák Trumpot, mint valami harmadik világbeli diktatúrában. "

Lásd Magyarország.



De nyugodj meg, csapataink harcban állnak.


[link]

2016. nov. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
51%

Fúúú emberek itt k_urvanagy zavar a fejekben, mindegyikőtökében :D


A tüntetéshez való jog valóban a demokrácia egyik alapköve, de könyörgöm...amikor autókat gyújtogatsz, embereket támadsz meg a nyílt utcán és más tulajdonát rongálod, az nem tüntetés, hanem vandalizmus, amit nem tüntetéssel kell mismásolni, hanem rendőrt kell ellene bevetni :D


Továbbá...meg is néztétek, meghallgattátok, hogy ezek az infantilis állatok miket skandálnak? Én igen, emberek meggyilkolását ismételgetik, és halálkomolyan azt várják el, hogy érvénytelenítsék a szavazást (nyilvánvalóan azt várva, hogy új szavazást írjanak ki, egész addig, amíg az ő jelöltjük nem nyer. Na most mondja már meg nekem valaki, ebben mi a demokratikus? Észak-Koreában valósítanak csak meg ilyen választásokat...) Lehet nekem nem hinni, de nézzetek utána, youtube már tele van ezekkel a videókkal.

2016. nov. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
75%

17-es,igen,ilyenek is vannak a tüntetők között.Le is lettek tartóztatva,meg is indult ellenük az eljárás.Viszont olyan tüntetések is voltak(és ezekből volt több)ahol semmilyen vandalizmus nem történt,békésen ért véget.

Attól,hogy van pár szélsőséges eset még nem ez jellemzi az egész tüntetést.

De ugyanez elmondható a másik oldalról is.Ha az nincs rendben,amit Clinton "követői" csinálnak,akkor azzal miért nem foglalkozik senki itt,hogy mennyi rasszista bűncselekmény történt a választások óta?

Az miért elfogadottabb,hogy Trump követői rasszista feliratokkal fújnak le autókat,hogy kínaiakat dobálnak meg tojással,hogy "menjenek vissza Kínába" stb.

Én megértem a tüntetőket.

Egy olyan országban,mint az USA nagyon veszélyes,ha a rasszizmus erősödését szó nélkül hagyjuk.

2016. nov. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
27%

18-as: parancsolj


https://www.youtube.com/watch?v=1d9lm-T87AQ


https://www.youtube.com/watch?v=jGUX4KXjuuw


https://www.youtube.com/watch?v=cJV41gS2c8M


Azt hiszem ez elárul mindent. Ezzel egyébként megválaszoltam valószínűleg 19-es válaszoló felvetését is. Igen, Amerikában kőkeményen jelen van a rasszizmus: a feketék részéről. Eljutottunk oda, hogy a rasszizmus a fehéreket veszi célpontba. Pont ezért is tudott győzni Trump.

2016. nov. 14. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

9


Természetesen igen a válasz a kérdésedre.

2016. nov. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
34%
Azért érdekelne, hogy mihez kezd Trump, ha az emberek élnek demokratikus jogukkalés véghez viszik a Calexit-t.
2016. nov. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!