Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért van, hogy az amerikai...

Jeffrey Spender kérdése:

Miért van, hogy az amerikai "liberális értelmiség" folyamatosan rasszizmusról szónokol a mexikóiak és más latinok érdekében, de Trump választása esetén mégis Kanadába akarnak költözni és nem Mexikóba, pártfogoltjaikhoz?

Figyelt kérdés
2016. nov. 19. 21:57
1 2 3 4 5
 31/48 Andizsuzsi ***** válasza:
69%

"Mit akarhat még?"


Akarhatna orvos lenni, tanár, mérnök, informatikus. Nem havi 50-ér, hanem 500-ér. Nem az ő hibájuk, hogy nem látnak a telepen túlra. Nem vagyok a téma szakembere, nem tudom a megoldást, de hogy a gyerekeknél kellene kezdeni, az biztos. Pl egy olyan ösztöndíj programmal, ami jelentősen támogatja a cigány családot addig, amíg tanul a gyerek. Én általános iskolában dolgozom olyan vidéken, ahol kevés cigány él. De nekünk is volt kiváló képességű gyerekünk, tisztességes, normális, de nagyon szegény, putriban élő családból. Ő azért ment szakmunkásképzőbe hiányszakmát tanulni, mert addig is kiemelt ösztöndíjat kapott, amíg tanult és 3 év múlva munkába állhatott. Nem volt idő kivárni, míg esetleg lediplomázik. Pedig bőven képes lett volna rá.

2016. nov. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 Andizsuzsi ***** válasza:
69%

"Miért ne gondolná komojan. Mert ha valaki a kissebbséggel be akarja tartatni az alapvető törvényeket az szerintetek náci rasszista fajgyűlölő."


Esetleg nem ártana, ha újra elolvasnád. A törvények betartását én indítványoztam.

2016. nov. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
8%
ma 09:44 Ne játszd az értetlent.
2016. nov. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
71%

"Amúgy szerintem ez a legrosszabb és legembertelenebb megoldás, hogy kiemelsz valakit egy időre és más környezethez szoktatod, aztán visszateszed oda, ahonnan jött. Így ezzel le is rázod magadról a segítségnyújtás bármely formáját. Az éhezőnek se adjunk ma enni mert holnap úgyis éhes lesz újra. Nálatok a tolerancia a befogadás addig tart míg jó messze van tőletek a probléma és elég pár jól csengő mondatot leírni itt a gyakorin aztán részetekről le is van tudva a dolog."


Ha szerinted ez vagyok, akkor elmagyaráznád mivel jobb egyetlen egy emberen vagy családon segíteni, mint egy egész közösségen?

2016. nov. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
34%
Te milyen vagy melyik közösségen segítettél és hogyan azon kívül hogy itt irogatod a bölcsességeket? Kiváncsian várom hogy elmond.
2016. nov. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
34%
Az se baj ha hosszabb a felsorolás. Konkrét történekóteket is írhatsz személy szerint milyen cselekedeteket hajtottál végre azok részére akikről itt említést teszel. Ráérünk elolvasni ha mind felsorolod is. Mert nyilván aki olyan jó ember hogy kiáll mindenki védelmében az tesz tett is már életében konkrét dolgokat is. Na halljuk.
2016. nov. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
34%
Olyan ez mikor az Usa bírálja a magyar kerítést de ők meg lelövik azt aki az ő kerítésükön akar átjutni.
2016. nov. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
59%
Többszöri ételadomány, használt ruhákat is, gyerekeknek korábbi játékok és néhány új játék. Ezen kívül a hajléktanoknak is rendszeresen ételt veszek.
2016. nov. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
45%
(Én teljesen képben vagyok azzal, hogy hazudsz. Csak kíváncsi lettem volna mi alapján.) Ne játszd már itt az értetlent mintha nem ezt mondanátok állandóan. pl Az egész kormány náci mert nem endei be a papirok nélkül érkező kitudja kicsodákat számolatlanul. És aki ezzel egyetért mind fajgyűlölő és náci. Miközben te vagy én próbálnék pl Ukrajnába átmenni papirok nélkül a határon én törvénysértést követnék el. Dehát szerintetek egyeseknek szabad amit másoknak nem.
2016. nov. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
63%

Háborús menekültek befogadásáról van szó, nem a migránsokéról.

Igen, nyilván jó lenne mindenkit befogadni, de a liberális országok vezetőinek van annyi realitásérzéke, hogy ez nem fog menni.

Az, ha valaki a háborús menekültek ellen kerítést épít kicsit visszatetsző, szerintem. Főleg úgy, hogy csak átutaznak itt. Senki nem akar Orbániában élni.

2016. nov. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!